Czy jesteś osobą, która uwielbia poznawać nowych ludzi i odkrywać się dokąd taka znajomość może cię zaprowadzić to niezobowiązujące randki są właśnie dla ciebie. Jeśli do tego tryskasz zmysłowością to jesteś idealnym partnerem bez zobowiązań. Poniższy przewodnik dostarcza wskazówek dla tego rodzaju randkowania w związku z tym, że czasem ciężko zacząć bez odrobiny pomocy.

Geje zaczęli randkować bez zobowiązań przed heteroseksualistami, ale obecnie zjawisko przeniknęło do społeczności o każdej orientacji. Jeśli chcesz się zabawić bez zobowiązań albo komplikacji wynikających ze związku, to takie randkowanie jest dla ciebie, a we współczesnym społeczeństwie nie jesteś osamotniony w swoich potrzebach.

Randkowanie bez zobowiązań stało się globalnym zjawiskiem, gdy powstały portale randkowe. Randkowanie online polega na tym, że ludzie poznają się w Internecie i albo flirtują albo wchodzą w stały związek, ale już od początków istnienia serwisów randkowych, zawsze istniała część użytkowników na różnych stronach, którzy szukali czegoś pomiędzy flirtem i związkiem. Ich pragnieniem było znaleźć relację bez zobowiązań, po prostu jednorazowy seks. Kiedyś nazywało się to randkowanie dla dorosłych.

Na niekorzyść randkowania dla dorosłych, przemysł pornograficzny nadużywał tego określenia wyłącznie dla celów komercyjnych. Z tego powodu, koncepcja ta zyskała nową nazwę – randkowanie bez zobowiązań. Celem dwóch osób jest osiągnięcie porozumienia w kwestii miejsca spotkania i tego, co podczas spotkania się wydarzy. Zatem to, co wydarzy się podczas spotkania nie wykracza poza wcześniejsze ustalenia.

Jeśli szukasz partnerów do randek bez zobowiązań dobrym pomysłem będzie skorzystanie z niektórych dostępnych serwisów randkowych. Ważne jest, aby znaleźć portal randkowy, który ci odpowiada, taki można znaleźć tylko metodą prób i błędów. Rozmaite czynniki takie jak wiek, twoje preferencje i twój pożądany poziom anonimowości pomogą ci określić, gdzie czujesz się najlepiej. Kolejną dobrą stroną dla szukających partnerów do niezobowiązujących spotkań jest C-Date.com

Wskazówki dotyczące niezobowiązujących randek

Kiedy już znajdziesz kogoś, z kim chcesz iść na randkę to pora się przygotować. Ważne, aby mieć świadomość wszystkich możliwości jakie oferuje randkowanie bez zobowiązań i jednocześnie zadbać o swoje bezpieczeństwo. Chodzi o to, aby po takim luźnym spotkaniu nie wyniknęły żadne niezręczne zobowiązania.

Poniżej znajduje się lista istotnych wskazówek dotyczących swobodnych randek bez zobowiązań:

  1. Bądź gotowy na coś nowego. Na nieformalnej swobodnej randce pozwalasz obcej osobie się do siebie zbliżyć więc kiepskim pomysłem iść na spotkanie mając w głowie mnóstwo zahamowani, które mogą utrudniać rozwój wydarzeń na randce. Z drugiej strony, jeśli jesteś otwarty i masz pozytywne nastawienie to jest większe prawdopodobieństwo, że randka będzie udana.
  2. Najpierw spotkajcie się w miejscu publicznym, jeśli jest taka możliwość, i upewnij się, że partner nie chce cię skrzywdzić i nie oszukiwał cię online. Nie jest bezpiecznie spotkać się z osobą poznaną online w prywatnym miejscu po raz pierwszy, ponieważ nigdy nie możesz mieć stuprocentowej pewności co do zamiarów drugiej osoby. Później oczywiście możecie spotykać się gdzie chcecie, w domu, w hotelu, itd….
  3. Ubierz się odpowiednio do okazji. Elegancki i seksowny strój to zawsze dobry pomysł, co kobiety mogą osiągnąć na wiele różnych sposobów, począwszy od stylowych bluzek po seksowną bieliznę. Mężczyźni powinni ubrać się albo formalnie albo elegancko, raczej powinni unikać zakładania jeansów i koszulek, a białe slipy to zdecydowane nie. Przeczytaj więcej na ten temat tutaj.
  4. Weź ze sobą jak najmniej rzeczy, których będziesz korzystać następnego poranka jeśli randka zakończy się seksem, ponieważ wyglądanie jak wrak człowieka następnego dnia, gdy twój partner się obudzi to nie najlepszy pomysł. Szczotka do zębów i czysta bielizna zawsze się przydadzą, a kobiety powinny zastanowić się nad odrobiną makijażu.
  5. Aby zadbać o bezpieczeństwo i dyskrecję, jeśli przykładowo wybierasz się na „jednonocną przygodę”, to społeczne bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Bez względu na wszystko unikaj bycia na zdjęciach lub filmach, szczególnie jeśli jesteś nago lub uprawiasz seks. Łatwo możesz znaleźć się w nieprzyjemnej sytuacji jeśli nie będziesz uważał na to, w jaki sposób prezentujesz swoją osobę. Przeczytaj więcej o swoim profilu randkowym.
    Wskazówki dotyczące niezobowiązujących randek
  6. W końcu, musisz pamiętać o zabezpieczeniach. Jeśli jesteś kobietą to powinnaś brać tabletki antykoncepcyjne, a jeśli jesteś mężczyzną to powinieneś używać prezerwatywy, jako że połączenie tych dwóch metod jest najbardziej skuteczne, aby zapobiegać ciąży i przenoszeniu chorób wenerycznych. Weź ze sobą dwie prezerwatywy, na wszelki wypadek. Możesz także wziąć ze sobą dodatkowy sekretny telefon komórkowy, z którego możesz skorzystać w przypadku kłopotów.

Kiedy już zadbasz o powyższe środki ostrożności to nie pozostaje ci nic innego jak czerpać przyjemność ze swojej umówionej randki.

mm

Portalerandkowe24 jest najlepszym miejscem na porady i wskazówki dotyczące randek internetowych. Sprawdziliśmy wszystkie serwisy randkowe, abyś TYmiał pewność najlepszych wrażeń z internetowych randek.

scroll up