Setki tysięcy osób założyły konto na portalu randkowym, co z jednej strony jest zaletą, ze względu na to, że wybór singli jest tak wielki, ale z drugiej strony może być wadą, ponieważ znacznie trudniej jest wyróżniać się w tłumu. Przeczytaj więcej tutaj o wadach i zaletach randkowania online.

Przyciąganie uwagi może być trudne, chyba że jesteś odmienny na swój sposób albo przedstawisz się w określony sposób. Czy chodzi o Tinder, Match.com, eHarmony czy OkCupid ten przewodnik postara się wyjaśnić jak stworzyć możliwie najlepszy profil randkowy, aby wyróżniać się z tłumu i znaleźć partnera marzeń.

Stworzyliśmy listę 9 różnych wskazówek, które pomogą ci w tworzeniu profilu:

1. Spójrz na siebie jak na produkt

Jeśli wyobrazisz sobie, że twój profil to reklama jakiegoś świetnego ciucha z wyższej półki to zdasz sobie sprawę, jak ważne jest dla ciebie i twojego, aby wyróżniać się wśród innych profili. Jeśli nie będziesz się wyróżniać to twoje miejsce może zająć stara znoszona kurtka, która poradziła sobie lepiej od ciebie.
Wybierz świetne zdjęcie profilowe

2. Wybierz świetne zdjęcie profilowe

Jeśli na twoim profilu nie ma zdjęcia to równie dobrze możesz zapomnieć o sukcesie randkując online. W ten sposób twój profil znika w tłumie, ponieważ nie ma twarzy, którą można połączyć z twoimi informacjami. Stajesz się samym imieniem. Zatem (dobre) zdjęcie profilowe jest bardzo ważne. Więcej wskazówek odnośnie wyboru odpowiedniego zdjęcia profilowego znajdziesz pod listą wskazówek.

3. Wymyśl dobry nagłówek

Kluczem do sukcesu jest wymyślenie dobrego nagłówek do swojego profilu. Wszystkie najlepsze ogłoszenia personalne mają dobry nagłówek, który wzbudza zarówno zainteresowanie jak i przyciąga uwagę singli, którzy trafiają na twój profil. Chodzi o to, aby pobudzić ludzką ciekawość, a najlepszym sposobem na to jest dobry nagłówek.

4. Unikaj negatywności

Przyznanie się do tego, że twój przyjaciel zasugerował i zachęcił cię do stworzenia profilu na portalu randkowym nie jest dobrym pomysłem. Może to być prawda, ale oczywiście może to tez zabrzmieć jakbyś nie był zwolennikiem serwisów randkowych… Jednak jeśli zdecydujesz się już założyć konto to powinieneś unikać zamieszczania komentarzy, które sprawiają, że wydajesz się być niezaangażowany

5. Unikaj przesady

Być może wyglądasz jak George Clooney, jesteś zabawniejszy niż Rowan Atkinson i bardziej uroczy of Richarda Gere, ale nikt w to nie uwierzy jeśli napiszesz to na swoim profilu. To po prostu wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe i to sprawi, że ludzie przestaną się tobą interesować. Ci, którzy być może w to uwierzą mogą nie być w typie twojego kandydata na partnera do długoterminowego związku.

6. Wyrażaj się pozytywnie i z entuzjazmem

Zanim zaczniesz pisać powinieneś się zastanowić nad tym, co chcesz powiedzieć. Zazwyczaj dobrze jest, aby profil był krótki, pozytywny i szczery, ponieważ to sprawi, że twoje ogłoszenie personalne będzie proste, zachęcające i odświeżające. Zastanów się jakie oczekiwania wobec ciebie będą miały osoby, które przeczytają twój profil i postaraj się jasno dać do zrozumienia, że jesteś w stanie je spełnić.

7. Mów o sobie

To ważne, aby odbiorca nie miał żadnych wątpliwości kim jesteś i jakiego partnera szukasz. Opisz się tak szczegółowo jak to możliwe, aby każdy mógł sobie wyobrazić jaki jesteś. Celem profilu jest przyciągnąć i zafascynować czytelnika oraz zachęcić go do poznania cię lepiej.

8. Napisz odrobinę zarówno o charakterze swoim i osoby, której szukasz

Cechy charakteru, które zdecydujesz się wymienić na profilu mogą być kluczowe w sytuacji, w której czytelnik musi się zdecydować czy chce cię poznać lepiej czy woli przeglądać inne profile. Dlatego warto jasno mówić o swoich cechach charakteru, ale także tych, których oczekujesz u partnera.

9. Bądź zachęcający

Celem stworzenia profilu online jest uzyskanie odpowiedzi co zbliży cię do znalezienia idealnego partnera. Zatem bardzo ważne jest, aby zachęcić czytelnika do odezwania się do ciebie, aby cię lepiej poznać. Jeśli czytelnik nie poczuje się wystarczająco zachęcony to znaczy, że twój profil nie osiągnął celu i jest stratą czasu, pieniędzy i wysiłku.

Najlepszy profil na portalu randkowym

Tak jak obiecaliśmy mamy dla ciebie jeszcze więcej wskazówek dotyczących wyboru najlepszego zdjęcia profilowego. Jeśli śledzisz świat celebrytów to zapewne wiesz, że większość aktorów i modelek nigdy nie była widziana bez makijażu. Poza tym ich zdjęcia są zawsz retuszowane. W związku z tym, że cały świat się do tego przyzwyczaił to postrzega to jako ideał wyglądu zewnętrznego.

Pamiętaj jednak, że z tym, co o sobie myślisz, że jesteś za stary, za gruby, za brzydki, aby dodać zdjęcie na profil randkowy, niekoniecznie zgadza się reszta świata. Osoba czytająca twoje ogłoszenie personalne może pomyśleć zupełnie odwrotnie, a jedyny sposób, aby się o tym przekonać to zaryzykować i dodać zdjęcie profilowe. Przeczytaj tutaj więcej wskazówek o tym jak sprawić, żeby twój profil się wyróżniał jeśli jesteś mężczyzną, a jeśli kobietą tutaj.

W końcu należy pamiętać, że pośpiech jest złym doradcą. Warto pokazać swoją twarz i nie zaszkodzi rozjaśnić jej uśmiechem. Zaleca się, a na wielu portalach randkowych jest to wymagane, dodawać zdjęcia, na których jesteś sam co oznacza, że możesz zapomnieć o dodaniu tego grupowego zdjęcia z zeszłorocznych wakacji. Poza tym kolaże, fantazyjne ramki, postaci z kreskówek czy nagie zdjęcia raczej nie są najlepszym wyborem na twój profil.

Wzbudź czyjeś zainteresowanie swoim profilem na portalu randkowym i podtrzymaj je zachęcającym nastawieniem.

mm

Portalerandkowe24 jest najlepszym miejscem na porady i wskazówki dotyczące randek internetowych. Sprawdziliśmy wszystkie serwisy randkowe, abyś TYmiał pewność najlepszych wrażeń z internetowych randek.

scroll up