Randkowanie online w ostatni latach podbiło świat szturmem. Więcej ludzi znajduje miłość w Internecie niż kiedykolwiek wcześnie. Jednak, istnieje wybrana część osób, które mają problem z przejściem do kolejnego etapu relacji.

Jeden z największych problemów związanych z randkowaniem online polega na tym, że niektórzy nie wiedzą, kiedy nadchodzi odpowiedni moment, aby spotkać się osobiście. Zbyt wczesne spotkanie może zepsuć to, co zostało stworzone przez jakiś okres czasu, a z kolei zwlekanie możesz zabić iskrę, która wytworzyła się między dwiema osobami.

Jeśli zaczęliście rozmawiać, wymieniliście się kilkoma zalotnymi wiadomościami i macie ogólne pojęcie o sobie nawzajem to pora zrobić kolejny krok zanim będzie za późno. Poniżej wymieniliśmy kilka porad jak sprawić, aby przejście ze sfery online do rzeczywistości przebiegło gładko.

Weź pod uwagę jej punkt widzenia

Panowie, bądźmy szczerzy, stawka jest o wiele większa dla kobiet niż dla mężczyzn, gdy mowa o takich spotkaniach. Przede wszystkim, większość dnia poświęcana jest na rozmowy telefoniczne z przyjaciółkami podczas wyboru odpowiedniego stroju. Następnie, wiele czasu upływa na zrobieniu idealnego makijażu i fryzury, co oznacza, że randka ma dla kobiety duże znaczenie. Kobieta potrafi poświęcić dużo czasu  pieniędzy, aby przygotować się na randkę niż ty.

Randkowanie Online: Przejście do kolejnego etapu relacjiPamiętając o tym, mężczyźni powinni zawsze traktować spotkanie jak pierwszą randkę. Niektórzy mężczyźni podjąć wszelkie działania, aby zaimponować kobiecie, ale pamiętaj, że wciąż jesteś oceniany i jeszcze nie zrobiłeś wielkiej inwestycji.

Nie oznacza to, że musisz dać z siebie absolutnie wszystko i zabrać ją na romantyczny rejs po rzece ze świecami i kwartetem smyczkowym. Oznacza to po prostu to, że drinki w miłym barze będzie lepszym pomysłem niż kawa z okolicznej kawiarni. Nie tylko będzie to lepsze doświadczenie, ale także pokaże, że traktujesz kobietę z szacunkiem.

Bądź czujny

Ciągle można usłyszeć przerażające historię o tym, jak kobiety zbyt ufające związkom online spotkały się z tragicznymi konsekwencjami. Z tego powodu, kobietom zawsze opowiada się o bezpieczeństwie i środkach ostrożności, gdy idą na pierwsze spotkanie z facetem poznanym przez Internet. Należy pamiętać, że takie zachowanie nie jest krytyką ani oceną tylko przejawem czujności.

Mężczyzna powinien sprawić, ze kobieta poczuje się swobodnie. Niech sama wybierze miejsce publiczne, a nawet przyprowadzi znajomego. Nie czuj się urażony jeśli przez pierwszych kilka minut będzie czuła się nieswojo. W rzeczywistości, zauważysz, że rozgląda się próbując znaleźć wyjście ewakuacyjne. Mimo tego, że wie, że nie będzie musiała z niego korzystać to musi poczuć się psychicznie i emocjonalnie bezpieczna. W przeciwnym wypadku nie otworzy się przed tobą.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo podczas randkowania to duży nacisk kładzie się na kobiecie, ale mężczyźni też muszą czuć się bezpiecznie. Nie bój się zachować takiej samej ilości środków ostrożności, powiadom znajomego, gdzie jesteś i miej telefon w kieszeni itd. Jeśli obydwoje zadbacie o aspekty bezpieczeństwa to każde z was będzie się czuło bezpiecznie i będziecie mieli możliwość obdarzyć się wzajemnym zaufaniem.

Randkowanie Online: Przejście do kolejnego etapu relacjiZwracaj uwagę na „czerwone lampki”

Piękno randkowania online polega na tym, że masz możliwość zrezygnowania w każdej chwili. Nie znacie się na tyle długo, aby przeżyć emocjonalne odstawienie. Jeśli nie podałeś żadnych swoich danych osobowych (których nie powinieneś podawać tak czy siak) to zawsze możesz uciąć rozmowę, zapomnieć o danej osobie i przejść dalej.

Jak wspomniano wcześnie, nie tylko mężczyźni mogą zachowywać się podejrzanie więc należy zwracać uwagę na ostrzegawcze „czerwone lampki”. Przykładowo, możesz zwrócić uwagę na to, że partner jest wyjątkowo chętny na spotkanie po wykazaniu zainteresowania twoją sytuacją finansową. Jeśli tak się stanie to masz pełne prawo zakończyć rozmowę i zostawić ja za sobą.

Prawdę mówiąc, zazwyczaj można dużo powiedzieć o danej osobie już po jednej randce. Powinieneś być bardzo uważny jeśli partner zacznie mówić o przyszłości. Wiele osób zauważyło, że po pierwszej randce są w stanie ocenić, jak bardzo nachalny ktoś może być. Zazwyczaj nieustanne wysyłanie wiadomości i wskakiwanie komuś do łóżka pierwszej nocy dużo mówią o człowieku.

Ponadto, powinieneś także zwracać uwagę na pytanie, które wydają się nie na miejscu. Pytania, które sprawią, że kobieta poczuje się swobodniej są w porządku, ale jeśli ona zacznie wypytywać o przeszłe związki to może oznaczać, że jest zaborcza. Zazwyczaj twoje instynkty to twoi najlepsi przyjaciele, ponieważ dzięki nim jesteś w stanie stwierdzić, że coś jest nie tak.

Mężczyznom łatwo jest wkręcić się w myśl, że spotykają się z kimś tylko dlatego, że druga osoba jest piękna, ale piękno może sprawić, że przeoczysz niektóre znaki. Jeśli ona zrobi coś odrobinę nieracjonalnego nie wymyślaj wymówek. Pary rozstają się po tym, jak pierwsze  zauroczenie pięknem misie i ludzie zaczynają dostrzegać prawdziwe zachowania człowieka. Uważaj na kobiety, które używają cudzego zdjęcia profilowego, podają nieprawdziwy wiek (jeśli znacząco różni się od prawdziwego) i zapraszają cię na wesele zaraz po spotkaniu.

Randkowanie Online: Przejście do kolejnego etapu relacjiZakończ spotkanie zdecydowanie

Zakończenie randki, bez względu na to, czy relacja nawiązała się online czy nie, może być kłopotliwe. Wszystko sprowadza się do jednej rzeczy – czy jesteś zainteresowany daną dziewczyną?

Jeśli tak jest i naprawdę nie możesz się doczekać, aż znowu ją zobaczysz, to powiedz jej, że dobrze się bawiłeś i ze chcesz się spotkać ponownie.

Jeśli ona podziela twoje zdanie to możecie kontynuować rozmowy przez najbliższe kilka dni. Jednak jeśli ona będzie się wydawać odrobinę nieobecna to poczekaj, aż sama się do ciebie odezwie. Jeśli będziecie wymieniać ze sobą wiadomości przez kilka dni i sytuacja będzie się przedstawiać zadowalająco to zaproś ją na kolejną randkę.

Z drugiej strony jeśli nie jesteś zainteresowany dziewczyną to musisz być szczery. Jeśli chcesz jej to oznajmić nie mówiąc tego wprost powiedz: „Dobrze się bawiłem, miło było cię poznać”. Najgorsze, co możesz zrobić w takiej sytuacji to skłamać i powiedzieć jej, że chciałbyś spotkać się z ponownie, ponieważ w ten sposób dasz jej złudną nadzieję, a nie ma powodu, aby być złośliwym. Jak wynika z powyższych porad, przejście z relacji online do prawdziwej randki nie musi być bolesne. Jeśli będziesz pamiętać o kluczowych szczegółach to za każdym razem odniesiesz sukces!

mm

Portalerandkowe24 jest najlepszym miejscem na porady i wskazówki dotyczące randek internetowych. Sprawdziliśmy wszystkie serwisy randkowe, abyś TYmiał pewność najlepszych wrażeń z internetowych randek.

scroll up