Rozważnie jest przygotować się na każdą ewentualność na randce, szczególnie jeśli jest to pierwsze spotkanie z kimś, kogo poznałeś Randkując Online. Jeden drobny błąd może sprawić, że stracisz swój obiekt westchnień albo gorzej utkniesz na randce, z której nie będziesz mógł się wydostać.

Zastanów się nad pięcioma poniższymi sugestiami, aby przetrwać wojnę jaką jest randkowanie online.

Miej pod miętówki pod ręką! Jeśli jadłeś coś pikantnego podczas randki nikt nie będzie chciał się do ciebie zbliżyć. Noś ze sobą miętówki. Nie chodzi o cukierki do żucia czy gumę, bo przecież nie chcesz zachowywać się niegrzecznie podczas pierwszego spotkania.

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Przezorny zawsze ubezpieczony. Weź ze sobą na randkę prezerwatywy.  Nie trzymaj ich w portfelu, bo mogą się w ten sposób zepsuć. Kto wie, może przydarzy ci się jednonocna przygoda a może lubisz niezobowiązujące randki.

Planuj z wyprzedzeniem

Jeśli nie masz obmyślonego planu na randkę to wieczór może okazać się chaotyczny. Nie idź na łatwiznę, nawet jeśli wydarzy się coś spontanicznego czemu nie będziesz w stanie się oprzeć, jak np. koncert twojego ulubionego zespołu w klubie, obok którego przechodzisz. Jeśli zaplanujesz dokąd pójdziecie to będziesz wiedział czego się spodziewać.

Rozmowa powinna być spontaniczna, ale miejsce na randkę i plan niekoniecznie. Obie strony na pewno maja jakieś oczekiwania dotyczące tego wydarzenia i siebie nawzajem. Lepiej być przygotowanym. Zawsze może przeczytać więcej tutaj jeśli jesteś kobietą i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat.

Podstawy Randkowania dla FacetówUbierz się odpowiednio

Ubierz się luźno, ale w rzeczy dobrej jakości. Nie zakładaj czegoś, co nosisz na spotkanie ze znajomymi, ubierz się odpowiednio do okazji, aby pokazać, że włożyłeś trochę wysiłku w przygotowania. Załóż prane chemicznie spodnie wizytowe i wyprasuj koszulę.

Kobiety zazwyczaj ubierają się lekko na randki, co oznacza, że szybko robi im się zimno. Na taki wypadek miej ze sobą lekki sweter np. w samochodzie. Parasol także może się przydać. Poczytaj ogólne wskazówki dla mężczyzn i kobiet odnośnie spotkania z osobą poznaną online tutaj.

Zaplanuj rozmowę przez telefon

Jeśli jesteś na okropnej randce, np. takiej, na której partnerka opowiada wciąż o swoim eks, to rozważ ucieczkę, ale zrób to w taki sposób, aby nie zranić niczyich uczuć. Zaplanuj ze znajomym, że zadzwoni do ciebie podczas randki. W ten sposób, gdy zadzwoni będziesz miał wymówkę, aby odejść od stołu. Jeśli jesteś na kiepskiej randce to taki telefon może uratować ci życie. Udawaj zaskoczonego telefonem i przeproś za to, że musisz iść tak nagle. Zapłać rachunek i leć.

 

mm

Witaj! Jestem redaktorem Portalerandkowe24. Przetestowa³em wiele serwisów randkowych, oraz tutaj na blogu przedstawiê Tobie moje najlepsze rady i wskazówki dla mê¿czyzn.

scroll up