Flirtowanie online jest świetne, ale przychodzi w końcu ten moment, kiedy w końcu musisz spotkać się z obiektem swoich westchnień osobiście. Oto kilka wskazówek, które sprawią, że to spotkanie pójdzie gładko.

Spotkanie na żywo

Relacja korespondencyjna jest początkowo fajna, ale w pewnym momencie cały flirt powinien odbywać się osobiście. W końcu głównym celem randkowania online jest dobrze się bawić z drugą osobą z dala od klawiatury. Jedynym sposobem na wywołanie tej iskierki jest randka w cztery oczy. Zorganizuj takie spotkanie niedługo po wywiązaniu się dobrej relacji między wami, w innym wypadku żar wygaśnie dość szybko.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Pierwsze spotkanie zawsze powinno odbyć się w miejscu publicznym. Początkowo, wstrzymaj się przed wyjawieniem zbyt wielu informacji osobistych. Poinformuj znajomego, gdzie jesteś i podaj jak najwięcej informacji o osobie, z którą się spotykasz przed randką. Skontaktuj się ze znajomym, aby się zameldować dla bezpieczeństwa.

Pozostaw po sobie niedosyt

Pierwsza randka nie powinna trwać wiecznie. Niech będzie krótka i słodka, a tym samym sprawi, że partner będzie chciał cię znowu zobaczyć, aby cię lepiej poznać. Przy pierwszym spotkaniu tak naprawdę chodzi o to, aby wytworzyć chemię lub dowiedzieć się czy tak naprawdę między wami coś iskrzy. Randka z kolacją przy pierwszym spotkaniu może okazać się dość nudna jeśli nie będziecie mieli o czym rozmawiać. Rozmowa powinna toczyć się gładko, a czas minie niepostrzeżenie jeśli druga osoba naprawdę będzie chciała dowiedzieć się o tobie czegoś więcej.

Randkowanie Online dla Kobiet: Wskazówki jak spotkać się z wirtualnym partnerem na żywoZabaw się w przebieranki

Masz tylko jedną okazję, aby wywrzeć silne pierwsze wrażenie w każdej sytuacji, a pierwsza randka to nie wyjątek. Ubierz się dobrze na to spotkanie, pochwal się tym, co w tobie najlepsze. Nie zakładaj niczego, w czym nie czujesz się wygodnie, w przeciwnym wypadku mężczyzna, z którym się spotykasz pomyśli, że za bardzo się starasz, aby mu zaimponować, co sprawi, że w jego oczach wyjdziesz na zdesperowaną.

Jeśli to koniecznie to możesz zapytać przyjaciela o zdanie odnośnie tego, co powinnaś założyć. Zawsze pamiętaj o tym, aby założyć ładne buty, niezależnie od tego czy jesteś mężczyzną cz kobietą.

Idźcie na drinka

Picie drinków podczas pierwszej randki jest bardziej odpowiednie niż siedzenie przy stoliku i popijanie latte w dzielnicowy Starbucksie. Poszukaj miejsca z wygodnymi siedzenia i przygaszonym oświetlenie. Nawet pub może mieć przyjemny wystrój, a drinki, które będziecie pić podczas rozmowy zniwelują zdenerwowanie podczas flirtu.

Tematy do rozmowy

Nie paplaj bez sensu, ale nie siedź też w krępującej ciszy. Przejrzyj profil online osoby, z którą się spotykasz i zerknij na wiadomości, które wymienialiście ze sobą , aby znaleźć tematy do rozmowy. Zwróć uwagę na bieżące wydarzenia, które są warte omówienia. Zadawaj pytania i zainteresowania, hobby, ulubione filmy itd. Staraj się podtrzymać rozmowę w naturalny sposób.

Baw się dobrze

Jeśli randka nie pójdzie zbyt dobrze to nie jest przecież koniec świata. Taki jest cel randkowania online, aby wyczuć, kto wydaje się potencjalnym dopasowaniem. Jest duże prawdopodobieństwo, że pójdziesz na kilka randek zanim poznasz kogoś, z kim czujesz się swobodnie.

mm

Witaj! Jestem tutaj redaktork¹ i spêdzi³am wiele lat próbuj¹æ znaleŸæ swoj¹ mi³oœæ w internecie. Na szczêœcie uda³o mi siê! 🙂 Dam ci moje najlepsze rady odnoœnie randkowania w internecie jako kobieta.

scroll up