Jeśli zdecydujesz się spróbować znaleźć miłość swojego życia przez portal randkowy to musisz rozważyć wiele rzeczy zanim wybierzesz swoją platformę wyszukiwania. Cena jest dość ważna jeśli chcesz odsiać strony, z których na pewno nie będziesz korzystać. Zrozumieć ile tak naprawdę kosztuje korzystanie z serwisów randkowych może być trudne i z tego powodu punktem wyjściowym tego przewodnika jest wyjaśnienie jakie dokładnie koszty wiążą się z portalami randkowymi, z których zdecydujesz się skorzystać.

Ceny członkostwa na portalach randkowych różnią się w zależności od tego, czego szukasz, gdzie mieszkasz i na ile poważnie podchodzisz do całe kwestii. We współczesnym społeczeństwie jest wiele różnych typów portali randkowych. Niektóre są darmowe, podczas gdy inne wręcz przeciwnie.

Istnieją zalety wszystkich typów serwisów randkowych, a to która strona przyniesie ci najwięcej korzyści zależy od tego, czego szukasz. Cena jest często dobrym wykładnikiem tego, jak poważnie traktują poszukiwanie partnera członkowie danego serwisu. Zatem, portale randkowe można podzielić na trzy główne grupy:

  • Darmowe portale randkowe. Jak mówi sam opis, te strony internetowe są darmowe więc jeśli nie szukasz poważnego związku to będzie dla ciebie najlepsza opcja. Korzystając z tych stron możesz czatować z innymi singlami bez konieczności płacenia za członkostwo, i jak w przypadku innych portali, masz szansę trafić na kogoś, kogo zechcesz poznać lepiej
    Ceny na Serwisach Randkowych
  • Portale randkowe, gdzie cena za członkostwo wynosi około piętnastu dolarów miesięcznie, jak np. Dating.com, gdzie opłata wynosi 2,75 dolara tygodniowi (około 11 dolarów miesięcznie). Te strony kosztują mniej więcej tyle samo co jeden wieczór w klubie. Zaletą wyszukiwania online, nie tak jak w klubie, jest brak hałasu i tłumów. Nie musisz się spieszyć i siedzisz wygodnie w swoim własnym domu. To wszystko ułatwia poznawanie ludzi, ponieważ w przeciwieństwie do klubu, możesz naprawdę odbyć z kimś rozmowę. Jesteś bardziej zrelaksowany i unikasz stresu i presji, które zazwyczaj można zaobserwować w klubach, szczególnie jeśli próbujesz zaliczyć jednonocną przygodę. Członkowie szukają partnera, a nie jednej nocy pełnej zabawy
  • Istnieją też inne serwisy randkowe, gdzie ceny członkostwa wynoszą trzydzieści dolarów miesięcznie albo więcej, jak np. PartnerMedNiveau  W tym przedziale cenowym szukanie partnera nagle staję się o wiele ciekawsze. Jednomiesięczne członkostwo na wymienionej powyżej stronie kosztuje 115 dolarów więc można spokojnie założyć, że członkowie swoje poszukiwania partnera traktują bardzo poważnie. Większość z nich poszukuje prawdziwej miłości – jeśli jesteś gotów płacić tyle pieniędzy co miesiąc to oznacza, że jesteś gotów na soldiny długotrwały związek. Te serwisy randkowe zazwyczaj oferują wyjątkowo udane doświadczenia z randkowaniem online.

Szeroki wybór ofert, które napotkasz wchodząc na różne portale randkowe może być przytłaczający. Wielu wpada w pułapkę i akceptują oferty członkostwa od wszystkich, co bardzo łatwo może przekształcić się w koszmar, szczególnie gdy dostaniesz rachunek. Na początku przygody z randkowaniem online nie jesteś jeszcze zaznajomiony z cenami i warunkami więc szczególnie ważna jest ostrożność przez zaakceptowaniem czegokolwiek.

Wiele portali randkowych oferują zniżki jeśli wykupisz kilka miesięcy członkostwa premium od razu. W takich sytuacjach warto zastanowić się, jak długo chcesz zatrzymać członkostwo premium, ponieważ łatwo dać się zwieść oferowanym zniżkom i uwierzyć, że kupowanie członkostwa na dłuższy okres czasu to lepsza oferta. Miesięczne stawki długoterminowego członkostwa mogą wydawać się wysokie ale jeśli nie planujesz korzystać z członkostwa premium dłużej niż powiedzmy trzy miesiące tak naprawdę to nic nie zaoszczędzisz, ponieważ wciąż będziesz musiał płacić.

Oto przykład:

  • Miesiąc: 28 dolarów miesięcznie
  • Trzy miesiące: 19 dolarów miesięcznie
  • Sześć miesięcy: 14 dolarów miesięcznie
  • Rok: 12 dolarów miesięcznie
  • 100 lat: 1,25 dolara miesięcznie

Ceny na Serwisach Randkowych

Nie istnieją portale randkowe, które oferują członkostwo na okres stu lat, ale przykład służył jako ilustracja argumentu. To prosty psychologiczny trik który działa tak samo, jak obniżone ceny produktu, którego nie planowałeś kupić. TO nie jest dobra oferta dopóki nie planowałeś czegoś kupić – to po prostu tańszy zakup.

Niemądrze jest dać się zwieść zniżkom na długoterminowe członkostwo, ale na odwrót też nie jest najlepiej, jeśli znajdziesz kogoś z kim się dogadujesz, ale twoje członkostwo dobiegnie końca zanim relacja przerodzi się w coś większego, ponieważ wykupiłeś tylko jeden i to najdroższy miesiąc. W takiej sytuacji musisz sam ocenić czy warto dokupić jeszcze jeden miesiąc specjalnie dla tej osoby.

Poleca się wykupić członkostwo na trzy albo sześć miesięcy w zależności od tego, jak długo planujesz prowadzić poszukiwania

mm

Portalerandkowe24 jest najlepszym miejscem na porady i wskazówki dotyczące randek internetowych. Sprawdziliśmy wszystkie serwisy randkowe, abyś TYmiał pewność najlepszych wrażeń z internetowych randek.

scroll up