Co musisz wiedzieć o znalezieniu partnera

znalezieniu partnera

Więc, jesteś prawdopodobnie jedną z tych osób, które zadały sobie pytanie: “Gdzie jest kupidyn, kiedy go potrzebuję”. Odpowiedź? Pewnie jest zajęty jak diabli strzelają z milionów ludzkich serc i zapomniał zastrzelić tych, którzy najbardziej potrzebują znaleźć partnera.

A chociaż Kupidyn może być ogromną pomocą dla niektórych osób, to po prostu nie działa dla innych! Czasami musisz złapać łuk, poszukać tej osoby i zastrzelić ją samemu.

Teraz wiem, że możesz być sfrustrowany w tym momencie, ale nie bądź. Przestań być ponury, podkręć to marsz i przygotuj się, bo właśnie dostaniesz jedną dobrą strategię, która pomoże ci znaleźć partnera.

Zaczynaj!

Szukając partnera, musisz wziąć pod uwagę wiele rzeczy, zanim zagłębisz się w niego. Musisz przyjrzeć się i ocenić nie tylko siebie, ale także potencjalnych ludzi, którzy mogą wejść w twoje życie lub ludzi, których chcesz być częścią twojego życia. Więc to są rzeczy, które musisz zrobić.

Zapytaj siebie Czego chcesz?

Po pierwsze, bardzo ważne jest, abyś miał jasną wizję tego, czego szukasz. Jaki typ relacji chcesz? Jakiego faceta chcesz?

Szukasz długoletniego partnera, z którym możesz się dogadać? Szukasz kogoś, z kim możesz po prostu dobrze bawić się w łóżku ? Chłopak / dziewczyna, z którą możesz być przez kilka miesięcy lub lat? Szukasz dziewczyny, która ma mózg lub dobry wygląd, czy jedno i drugie? Czy chcesz faceta, który jest romantyczny? Faceta, który jest dobry w łóżku?

Poszukując partnera, ma sens tylko, że chcesz mieć faceta, który mógłby przejść, jeśli nie wszystkie, ale może niektóre z kryteriów, które ustawiasz. W końcu to ty się z nimi umówiłeś, więc ma sens tylko, żebyś umawiał się z facetem / dziewczyną, którego naprawdę lubisz i lubisz przebywać.

znalezieniu partneraZajrzyj w odpowiednie miejsca!

Czy jesteś osobą towarzyską? Czy lubisz komfort własnego domu? Czy przez większość czasu pozostajesz online? Czy jesteś geekiem podróżującym?

Istnieje wiele osób, które znalazły swoich partnerów, wykonując ten dodatkowy wysiłek, aby je znaleźć. Być może będziesz musiał spakować trochę pewności siebie, ale tak właśnie dzieje się randki w rzeczywistości. Czasami trzeba być “wystarczająco człowiekiem”, aby być kobietą.

Wychodź

Jeśli jesteś typem wychodzącym, możesz spróbować udać się do lokalnych klubów ze znajomymi, którzy mogą być samotni, a także szukać partnera lub zabrać, ale po prostu chcą się dobrze bawić ze swoimi kumplami. I nie martw się o to, by być oznaczonym jako zdesperowany facet / dziewczyna, który potrzebuje partnera jak najszybciej.

Chociaż jest wiele osób, które chodzą do klubów, aby to zrobić, są też ludzie, którzy przychodzą tam, by bawić się ze swoimi przyjaciółmi, tak jak ty (oczywiście z odrobiną “nadziei”, aby znaleźć prawy facet / dziewczyna). To dom z mieszanką ludzi o różnych zainteresowaniach.

Dołącz do poszukiwań partnera online

Z drugiej strony, jeśli jesteś “zbyt przerażony, aby wyjść” lub osobą “To nie jest moja rzecz”, masz taką samą szansę na znalezienie partnera, jako partnera wychodzącego. Istnieje wiele serwisów randkowych i aplikacji, które są bardzo dostępne dzięki wskazówkom naszych palców, które pozwalają nam znaleźć partnera online. Niektóre z tych aplikacji, które znalazły się na najwyższej liście to:

  • Tinder
  • OkCupid
  • Coffee Meets Bagel
  • Hinge
  • Tastebuds
  • com
  • Bumble
  • Happn

Chociaż może to być bardzo wygodne dla wielu osób, nadal bardzo ważne jest, aby zachować ostrożność w randkach internetowych. Są takie zagrożenia, jak bycie złapanym w kotle lub brak wiedzy, czy dana osoba jest kimś, komu można naprawdę zaufać i takie rzeczy. Jednak nie zniechęcaj się tym. Dopóki wiesz, jak pracować w trybie online, wszystko będzie dobrze. To może być dobry początek dla twoich początkujących relacji. Możesz spróbować porozmawiać z drugą osobą przez Internet, zanim spotkasz się z nimi osobiście .

znalezieniu partneraWielozadaniowość

Chociaż może zabrzmieć śmiesznie, jest wiele par, które jakoś spotkały swoich partnerów w miejscach, o których nigdy nie pomyśleli.

Jeśli jesteś “typem podróżnika” i zdecydowałeś się przylecieć na tę plażę, zawsze chciałeś odejść od swojej listy “idź do”, nigdy nie wiesz, może znajdziesz kogoś, kogo przypadkowo zignorujesz. robienie zdjęć. Być może byłbyś zaskoczony, gdybyś dowiedział się, że jesteś z tego samego miejsca i zawsze chciałeś się tam dostać. Może poprosisz ją o kolację i powie tak. Napij się, miej mnóstwo rzeczy do powiedzenia itd.

Czasami, mimo że podjęcie dodatkowych wysiłków opłaca się bardzo dobrze, zrobienie małej przerwy i pozwolenie przejęciu wszechświata może czasami prowadzić do najlepszych historii miłosnych.

Bądź żądny przygód

Poszliście więc do klubów, próbowali randek internetowych, wydali nawet trochę gotówki na szybką wycieczkę na piękną wyspę, ale nadal nie znaleźliście partnera. Zrelaksować się. To jeszcze nie meta.

Chociaż istnieją te trzy opcje, które możesz przejść i wypróbować, są inne rzeczy, które możesz dodać do swoich strategii, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie partnera.

znalezieniu partneraRandki w ciemno

Choć może cię to denerwować, gdy spotkasz kogoś, z kim zupełnie nie masz pojęcia, co może wyglądać, może to być całkiem ekscytujące. Nie dowiesz się, czy osoba, z którą grasz, jest osobą, która Ci się podoba, czy nie, a więc byłoby to marnotrawstwem, gdyby rzeczywiście okazało się dobrze i nie zadałeś sobie trudu, aby spróbować. Znalezienie partnera nie zawsze jest takie łatwe. Czasami może to być proces próbny i błąd.

Szybkie randki

Szybkie randki może brzmieć jak coś wyczerpującego, ale może być naprawdę zabawą. Poznanie wielu osób w ciągu jednej nocy jest dobrym sposobem na zwiększenie pewności siebie. Wszyscy wiemy, że są tylko dwa wyniki. To albo spotkasz osobę, która Ci się podoba na imprezie, albo nie. Niemniej jednak nie straci gry. Tak jak powiedziałem, dzięki temu możesz nauczyć się wielu rzeczy z randek, takich jak utrzymywanie interesującej rozmowy. Z pewnością sprawi to, że twoja następna randka stanie się katastrofą.

Znalezienie partnera może być trudnym ciasteczkiem dla wielu osób, ale tak właśnie jest. Podczas gdy są ludzie, którzy mają szczęście znaleźć takiego, kiedy najmniej się tego spodziewają, są tacy, którzy muszą podjąć działanie i wypchnąć się bardziej, aby zostać zauważonym. Niemniej wysiłki zawsze przynoszą rezultaty. Teraz już skończ czytać, ruszaj się i powiedz nam, jak poszło z twoim polowaniem!

scroll up