Randkowanie online to świetne narzędzie, które wielu osobom pomogło się poznać i znaleźć miłość swojego życia, niestety, doprowadziło także do wielu szokujących splotów wydarzeń. Całkiem niedawno, pewna kobieta poszła na pierwszą randkę i wszystko wydawało się w porządku. Jednak niewiele później dostała telefon od… żony partnera. Mimo tego, że byli „w separacji”, on wciąż mieszkał z żoną, która wierzyła w to, że ich małżeństwo wciąż trwa.

Jeśli zdarzyło ci się kiedyś spróbować randkowania online, to na pewno masz w zanadrzu kilka zabawnych historii, nawet jeśli nie są aż tak poważne jak ta. Przeczytaj 10 najważniejszych wskazówek dotyczących randkowania online zebranych przez ekspertów na podstawie doświadczeń innych ludzi.

System punktacji

Zacznijmy od systemu punktacji. Przede wszystkim musisz się zdecydować, jakie są główne cechy, których szukasz w partnerze. Potem zastosuj te cechy wobec osób z twojego życia, znajomych, kolegów z pracy, członków rodziny itd.

Po tym jak ocenisz, jak te osoby wypadają w obliczu twojego systemu punktacji możesz określić istotność swoich wyników i zacząć oceniać osoby, które poznajesz na portalach randkowych według tej samej skali. Dzięki temu przestaniesz marnować czas z ludźmi, którzy nie posiadają cech, których szukasz.

Lista życzeń

Poza pożądanymi cechami, powinieneś także wpisać dokładnie to, czego oczekujesz od następnego partner i związku. Zapisanie tych informacji pomoże ci zdać sobie sprawę z tego, czego chcesz, a być może nawet ciebie samego zaskoczy wynik. Bądź tak szczegółowy na ile to możliwe opisując ważne kwestia takie jak kariera, dzieci, tryb życia itd.

Skróć swój profilSkróć swój profil

Wszystkie eksperymenty i testy, które przewinęły się przed naszymi oczami przez lata, miały ze sobą coś wspólnego – nie pisz eseju w swoim opisie profilu. Zaraz po rejestracji łatwo pomyśleć, że inni muszą dowiedzieć się o tobie wszystkiego, ale krótki i uroczy tekst jest zawsze najlepszym wyjściem.

Poszerz swoje poglądy

Z jakiegoś powodu społeczeństwo uważa, że nie powinniśmy funkcjonować na więcej niż jednym portalu randkowym jednocześnie, ale nie ma nic złego w próbowaniu wielu serwisów. Każda strona i aplikacja oferuje inne funkcje i inne grono osób, więc dla swojej korzyść wypróbuj ich kilka.

Szukaj powoli

Mimo tego, że spędzamy dużo czasu wypełniając rozmaite ankiety przy rejestracji na serwisie randkowym, to one wszystkie tracą na wartości jeśli twoje preferencje wyszukiwania ulegną zmianie. Wyniki wyszukiwania będą zmieniać się w zależności od twoich preferencji.

Porzuć sarkazm

Żarty to trudny temat online, ponieważ musisz polegać na tym, że ktoś odbierze to dokładnie tak, jak powinien. W czym tkwi problem? W większości przypadków, ludzie nie odbierają żartów tak, jakbyś sobie tego życzył. Z tego powodu, powinieneś unikać żartów i sarkazmu.

Wzbudzaj zainteresowanie

Jeśli osoby odwiedzające twój profil dowiedzą się o tobie wszystkiego w kilka sekund to nie będą miały żadnego powodu, aby wysłać do ciebie wiadomość. Musisz wzbudzić czyjeś zainteresowanie tak, aby natychmiast chciał dowiedzieć się czegoś więcej. Jak tylko sprawisz, że twój profil będzie odrobinę tajemniczy, to ludzie nie będą mieli wyboru i będą musieli poznać cię lepiej.

Bądź pozytywny

Badania sugerują, że negatywne nastawienie na profilu oznacza przegraną. W sieci ludzie szukają kogoś, kto sprawi, że ich dzień stanie się lepszy, a nie gorszy. Wyrażaj się pozytywnie na swoim profilu i bądź optymistą.

Reklamuj swój profilReklamuj swój profil

Jednym z największych błędów, które popełniają ludzie przenosząc się z jednego portalu na drugi to używanie dokładnie tego samego opisu profilu i zdjęcia. Różne strony przyciągają różnych ludzi więc dostosuj do nich swój profil. Używaj innych słów i zdjęć, aby sprawdzić jakie będą reakcje. Nie ma nic złego w zmienianiu swojego zdjęcia profilowego co jakiś czas lub, gdy na obecne nie ma odzewu.

Podawaj przykłady

Jeśli szukasz kogoś, kto podziela twoje zainteresowania to spraw, aby twoje hobby było widoczne na twoim profilu. Pamiętaj, że najlepsze związki zbudowane są na zasadzie przeciwieństw. Jednak uważaj, aby nie być zbyt wybrednym korzystając z aplikacji Tinder czy strony Match.com.

mm

Portalerandkowe24 jest najlepszym miejscem na porady i wskazówki dotyczące randek internetowych. Sprawdziliśmy wszystkie serwisy randkowe, abyś TYmiał pewność najlepszych wrażeń z internetowych randek.

scroll up