Czy mężczyźni naprawdę pragną kobiet z dużą pupą?

Obecnie, mnóstwo pięknych celebrytek, takich jak Nicki Minaj czy Kim Kardashian, chętnie chwali się swoimi obfitymi pupami, co spotyka się ze znacznym uznaniem. Jednak czego tak naprawdę pragnie mężczyzna? Czy patrzenie na tyłek Nicki Minaj jest po prostu przyjemne czy to naprawdę coś , co mężczyzna chce widzieć u każdej kobiety?

Wszystkie kolorowe magazyny mówią o tym, że obecnie „duży tyłeczek” jest modny. W jesiennym wydaniu Vogue, czyli magazynu nad magazynami jeśli chodzi o świat mody, pojawiło się m.in. stwierdzenie „Oficjalnie wkroczyliśmy w erę dużych tyłków”, a zasługa za to zjawisko została przypisana osobom takim, jak Kim Kardashian. Obecnie nurzamy się w morzu pokaźnych pup, które przy okazji dały początek zjawisku zwanemu „twerking”.

Tradycyjnie, wielkie zadki były kojarzone z czarnoskórymi kobietami, a obecnie stało się to modelem  idealnego ciała. Wiele osób wierzy, że ten ideał dostosowuje się do ponętnego kobiecego ciała. Ale czy tak jest naprawdę? Czy może ideał ten jest skoncentrowany tylko na tej jednej części kobiecego ciała i jednocześnie skłania do częstszego ćwiczenia i rzeźbienia tyłeczka? Poza tym co myślą o tym mężczyźni?

Kilka badań wykazało, że mężczyźni szaleją za tym nowym ideałem i cenią sobie duże pupy jak nigdy dotąd. Austriacki badacz ewolucji Karl Grammer włączył tę kwestię do sowich badań i okazało się, że mężczyźni kojarzą kobiece piękno ze zdrowiem i z tego powodu pragną dorodnych pań o kobiecych kształtach.

Badanie przeprowadzone przez Texas University wykazało także, że mężczyźni wolą okrągłe tyłeczki. To niekoniecznie oznacza wielki tyłek, a raczej kształtną pupę ze względu na to, że mężczyźni zwracają bardziej uwagę na kształt niż rozmiar. Tyłeczek po prostu nie może być płaski.

Czy mężczyźni pragną kobiet z takim tyłeczkiem jak Nicki Minaj?

Mężczyźni wolą duży tyłek

Tylko dlaczego? Jak powstało u mężczyzn pragnienie kształtnego i najlepiej dużego tyłeczka?

Odpowiedź można znaleźć w czasach prehistorycznych, kiedy kształtny zaokrąglona pupa była symbolem płodności. Mężczyźni instynktownie wybierali kobiety z ponętnymi tyłeczkami, aby nosiły ich zdrowe dzieci.

Zatem ten ideał wciąż jest w głowach mężczyzn. Dodatkowo, poza płodnością, duży tyłek symbolizuje zdrowie i witalność. Kiedy spora pupa podnieca wzbudza podniecenie u mężczyzny to opiera się ono na połączeniu wąskiej talii i sporej pupy i wtedy właśnie aktywuje się męski wewnętrzny człowiek pierwotny, którego podnieca kobieta z potencjałem rozrodczym, która nie jest jeszcze w ciąży.

Jednocześnie, ideał dużego kształtnego tyłeczka nie pojawił się jedynie wśród mężczyzn. Coraz więcej kobiet zaczęło trenować swoje pupy, aby doścignąć ideału tyłka „Nicki Minaj.” W związku z tym na  Instagramie pojawiło się kilka profili, na których dziewczyny pomagają innym „zrobić” idealną pupę.

Wśród nich znajduje się Jan Selter, która stała się sławna w mediach społecznościowych dzięki zdjęciom swojej pupy. Wyrobiła sobie pokaźny tyłeczek dzięki treningom i w ten sposób pokazała innym kobietom, że także mogą mieć podobny tyłek niezależnie od tego czy się z nim urodziły czy nie.

Jednak czy każda kobieta chce mieć pupę, której pozazdrościłaby jej Nicki Minaj?

Oczywiście, wszystkie dziewczęce pupy są inne, a osobisty obraz idealnego ciała każdej dziewczyny wywodzi się prawdopodobnie z tego, kim jest niż z ogólnie przyjętego ideału. Być może ideał dużej pupy jest tylko częścią tworzenia zdrowszego obrazu kobiecego ciała niż poprzedni obraz chudej modelki?

Przykładowo, kilku pisarzy okrzyknęło Nicki Minaj feministką, która przejmują kontrolę nad swoją seksualnością i oznajmia mężczyźnie, że nie może dotknąć tego czym ona lubi trząść i co odziedziczyła po mamie. Piosenkarka mówi o tym w swojej piosence zatytułowanej „Anaconda”, a w teledysku wykonują taniec erotyczny dla Drake’a. Kiedy on wyciąga rękę, aby ją dotknąć, Nicki odpycha jego rękę i odchodzi pewna siebie.

Poza okazem zdrowia, jest także kilka innych zalet dla kobiet z dużymi tyłkami. Badania przeprowadzone przez University of Pittsburgh wykazały, że dodatkowy tłuszcz odkładający się z tyłu implikuje większe prawdopodobieństwo urodzenia mądrego dziecka. Tkanka tłuszczowa, która odkłada się na pupie i udach kobiety bierze udział w rozwoju mózgu płodu. Gdy kobieta karmi piersią, tkanka tłuszczowa służy jako dodatkowy składnik odżywczy co wskazuje na naukowe połączenie pomiędzy sporą pupą i inteligencją u dzieci.

Czy mężczyźni pragną kobiet z takim tyłeczkiem jak Nicki Minaj?

Okazuje się, że istnieje wiele zalet posiadania dużego tyłeczka, a najważniejszym powodem wydaje się być fakt, że mężczyźni za nim szaleją jeśli jest kształtny! Jeśli mamy słuchać mężczyzn i podążać za współczesnym obrazem idealnego ciała to chyba powinnyśmy się zająć robieniem przysiadów!

Rzeczywiście mężczyźni interesują się trendami dotyczącymi kobiecego ciała, ale wciąż oczekują i szukają także innych rzeczy w partnerce niż posiadanie ciała takiego, jak Nicki Minaj czy Kim Kardashian. Mężczyźni mają także oczekiwania dotyczące pierwszej randki po poznaniu kobiety na portalu randkowym zatem kobiety powinny zainteresować się zasadami postępowania, do których powinny się stosować na randce oraz wiedzieć jak zaprezentować swój profil na portal randkowym online. Wiele rzeczy trzeba brać pod uwagę jeśli chodzi o randkowanie. Jednak bycie zdrowym i posiadanie współczesnego ideału ciała jest na topie.

mm

Witaj! Jestem tutaj redaktork¹ i spêdzi³am wiele lat próbuj¹æ znaleŸæ swoj¹ mi³oœæ w internecie. Na szczêœcie uda³o mi siê! 🙂 Dam ci moje najlepsze rady odnoœnie randkowania w internecie jako kobieta.

scroll up