Kiedy kobieta jest zainteresowana mężczyzną pokaże to jej mowa ciała. Oto 10 pewnych znaków, które powiedzą ci, że ona jest tobą zainteresowana:

1. Kontakt wzrokowy

Kiedy kobieta jest zainteresowana mężczyzną, jej oczy automatycznie wyglądają na większe i będą szukały kontaktu wzrokowego z tobą. Utrzymując z tobą kontakt wzrokowy dłużej niż sekundę pokazuje, że ona jest pewna siebie i zainteresowana tym, co mówisz.

2. Oblizywanie ust

To naprawdę dobry znak jeśli kobieta oblizuje usta, gdy z tobą rozmawia. Oznacza to, że albo próbuje zwrócić twoją uwagę na swoje wargi albo myśli o tym, aby cię pocałować. Myśl o całowaniu sprawia, że automatycznie oblizuje usta.

3. Uśmiecha się więcej

Jeśli ona często uśmiecha się do ciebie to zdecydowanie dobry znak.

4.Śmieje się z twoich żartów

To świetnie jeśli kobieta śmieje się z twoich żartów, nawet jeśli są naprawdę kiepskie. Jeśli jest tobą zainteresowana, to jednym ze sposobów, w jaki to pokaże jest właśnie śmiech.

5. Bawi się włosami

To zawsze dobry znak jeśli kobieta bawi się swoimi włosami. Oznacza to, że próbuje zachowywać się bardziej kobieco i atrakcyjnie dla ciebie. Im bardziej zainteresowana jest kobieta, tym bardziej będzie poprawiać włosy.

6. Dotyk

Jeśli dotyka cię podczas rozmowy to znaczy, że jej się podobasz. To może być niewinny dotyk twojej ręki, aby podkreślić coś, co mówi. Im bardziej szuka kontaktu przez dotyk tym bardziej jest zainteresowana twoją osobą.

7. Prezentuje swoje ciało

Kiedy kobieta jest tobą zainteresowana to podświadomie będzie robiła coś, co sprawi, że będzie wyglądać świetnie. Często kobiety siadają prosto i delikatnie wyginają plecy, aby podkreślić swój biust i pupę.

8.Dotyka siebie

Jeśli kobieta jest tobą zainteresowana to podświadomie będzie dotykała siebie podczas rozmowy z tobą, będzie głaskać się po ręce albo szyi. To podświadoma oznaka tego, że ona chce, abyś ty ją dotykał.

9. Naśladuje ciebie

Zarówno kobiety jak i mężczyźni podświadomie naśladują osobę, którą są zainteresowani, robią te same rzeczy lub mówią w podobny sposób czy używają tych samych wyrażeń. Zatem to dobry znak jeśli zobaczysz, że ona cię naśladuje. Jeśli odtwarza twoje ruchy na parkiecie to znajdujesz się w wyjątkowo dobrej sytuacji!

10. Stara się trzymać blisko ciebie

Jeśli ona stara się trzymać blisko ciebie bez skrępowania to bardzo dobry znak! Może spróbować nawiązać z tobą kontakt wzrokowy czym chce cię zachęcić, abyś podszedł do niej bliżej. Nie bądź onieśmielony jeśli jest otoczona sporą grupą znajomych – jeśli stara się być nieopodal ciebie to znaczy, że jest zainteresowana!

Możemy powiedzieć, że powyższe wskazówki nie są w stu procentach sprawdzalne zatem powinieneś być wyczulony na atmosferę randki, a nie tylko na chemię między wami, zwracaj uwagę na to, co ona robi i przyjmij swoją własną postawę. Wystarczająco wrażliwą, aby wiedzieć jak poprowadzić spotkanie, musisz być odpowiednio przygotowany i zaznajomiony z najczęściej popełnianymi przez mężczyzn błędami.

W końcu to nie są jedyne rzeczy, które musisz wiedzieć o randkowaniu, staraj się jednak poszerzać swoją wiedzę dotyczącą tego, czego kobiety oczekują na pierwszej randce z partnerem poznanym online i jak duże są szanse, aby przy pomocy randkowania online odnaleźć idealny związek.

Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, że kobieta, która jest tobą zainteresowana może być oddalona o kilka kliknięć!

mm

Witaj! Jestem redaktorem Portalerandkowe24. Przetestowa³em wiele serwisów randkowych, oraz tutaj na blogu przedstawiê Tobie moje najlepsze rady i wskazówki dla mê¿czyzn.

scroll up