Co musisz wiedzieć o randkach elitarnych

elitarnych aplikacji do randek

Randki, we współczesnej erze, przekształciły się w coś więcej niż tylko kupowanie koktajlu dla kogoś, na przykład jak wiele elit robi randki. Randki można zrobić bardzo szybko za pomocą jednego machnięcia z czyjegoś smartfona. Mając to na uwadze, stała się bardziej dostępna dla prawie wszystkich, bez względu na ich status społeczny, który dla niektórych osób, szczególnie tych uważanych za elity, nie jest czymś bardzo przyjemnym dla uszu.

Dla wielu elitarnych singli

elite singles , szczególnie zapracowanych profesjonalistów pracujących w pracy, nie mają czasu na długie pozostawanie w popularnych aplikacjach randkowych, takich jak tindr, OkCupid, Hitch itp.

Również aplikacje takie jak te są o wiele za duże przekroju opinii publicznej dla profesjonalnego podzbioru.

Aplikacje do elitarnych randek

Ze względu na tę palącą kwestię, wielu programistów wpadło na pomysł stworzenia aplikacji, które służą tylko pewnej grupie społeczeństwa, w szczególności profesjonalistom i elitom. A jeśli jesteś jedną z tych osób, które są zbyt zajęte, aby usiąść i spędzić godzinę lub dwie na jednej z setek darmowych aplikacji randkowych, to właśnie znalazłeś najlepsze opcje dla siebie.

BeLinked

Czy dzwoni dzwonek? Tak. Od słowa “połączony” ta aplikacja nie używa twojego profilu na Facebooku, ale zamiast tego konta LinkedIn . Ta aplikacja mówi ci, że jeśli jesteś ziemniakiem, który cały dzień leży na kanapie w pokoju, z kubełkiem lodów na kolanach, to prawdopodobnie nie jest odpowiedni dla ciebie.

Jeśli jednak jesteś profesjonalistą, który poświęcił wystarczająco dużo czasu na założenie konta na LinkedIn, jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Ponadto, jeśli jesteś profesjonalistą, który nie miał czasu na założenie konta na LinkedIn, powiedziałbym, że byłby to idealny moment, aby to zrobić. To łatwe, a ponadto daje ci możliwość pokazania ludziom, kim jesteś i co robisz. Ta aplikacja jest z pewnością idealna dla tych, którzy są na randki elitarne.

The League

Od samego słowa wyraźnie nie jest to łatwe pomieszczenie. W przeciwieństwie do BeLinked, ta aplikacja wyciąga profile z facebook. Jednak w tym przypadku są mediatorzy, którzy stawiają cię w kolejce do sprawdzenia pewnych standardów wiarygodności. Będziesz musiał poczekać, aż przejrzą Twój profil, aby sprawdzić, czy możesz dokonać cięcia.

Po drugiej stronie monety, jeśli masz przyjaciół, którzy są już członkami, mogą ci dać bilet VIP, który pozwoli Ci przejść przez długi proces. Warto jednak poczekać, ponieważ z całą pewnością znajdziecie się w gronie profesjonalistów i ludzi myślących o karierze, tak jak wy.

elitarnych aplikacji do randekThe inner circle

The inner circle to kolejna ekskluzywna aplikacja “wyłącznie zaproszenie”, która umożliwia interakcję profesjonalistom z tego samego miasta. Podobnie jak wiele innych aplikacji, pozwala także lubić zdjęcia lub posty, budować atrakcyjny profil, przeglądać różne profile i komunikować się z innymi członkami.

W przeciwieństwie do zwykłych aplikacji do randek, The Inner Circle dokładnie sprawdza wszystkich oczekujących na rozpatrzenie kandydatów na podstawie tego, jak skuteczne i atrakcyjne są.

Suitr

Ta konkretna aplikacja randkowa jest również przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów. To znaczy, że na pewno zdobywa on znaczącą akceptację dla profesjonalistów. Aplikacja składa się z “ekspertów od randek“, którzy pracują nad weryfikacją każdego, kto się zarejestruje. Sprawdzą Twój status zawodowy, a jeśli nie zdasz egzaminu, lepiej przejdź do kolejnej aplikacji, którą możesz znaleźć, ponieważ cię wykorzenią.

Ponadto wielu użytkowników twierdzi, że jest to aplikacja, która ma naturę “nie ma powrotu”. Po utworzeniu profilu naprawdę nie będzie można go usunąć. To jest członkostwo lub nie. Mając to na uwadze, noszenie czegoś miłego i prezentującego będzie jedną z rzeczy, o których powinieneś pamiętać.

elitarnych aplikacji do randekRaya

Podobnie jak w League, Raya ma obrzydliwy proces selekcji kandydatów. Ta aplikacja jest przeznaczona do obsługi ludzi w branżach kreatywnych. Po zaakceptowaniu aplikacja dopasuje Cię do innych wybranych.

Ponadto ta aplikacja ma miesięczne opłaty, które należy uregulować. Można powiedzieć, że jest to aplikacja, która może sobie pozwolić na dodanie jej na liście zobowiązań finansowych. Znane osobistości również używają tej aplikacji.

BeautifulPeople.com

Mów o procesie lustracji gardła, oto kolejny, który nie jest łatwym przejściem. BeautifulPeople.com to kolejna usługa randkowa online, w której wszyscy kandydaci są głosowani lub wypowiadani przez istniejących członków płci przeciwnej. Proces ten trwa ponad czterdzieści osiem godzin. Zostaniesz zweryfikowany w oparciu o ich określone standardy dla profesjonalistów. Również od samej nazwy dbają o to, abyście spełnili swoje standardy piękna.

Głosowanie jest demokratyczne. Jedynym sposobem, aby uzyskać dostęp do usługi, jest uzyskanie większości pozytywnych głosów od obecnych członków. W przeciwnym razie jesteś na zewnątrz.

elitarnych aplikacji do randek

Po co decydować się na elitarne aplikacje do randek?

Jeśli jesteś typem osoby, która jest na tyle poważna, że można ją oddzielić od tych, które są po to, aby się dobrze bawić, to zdecydowanie warto spróbować. Poza tym, że wszyscy członkowie są dokładnie sprawdzani, będziesz wystarczająco wygodny, aby wiedzieć, że ludzie są tak samo poważni w znalezieniu partnera jak ty. Oto kolejna lista elitarnych aplikacji i serwisów randkowych.

Czy jest jakiś minus dla elitarnych aplikacji randkowych?

Podobnie jak koncepcja yin i yang, nie wszystko jest idealne. Nie można zaprzeczyć, że nie wszyscy ludzie, którzy są w elitarnych grupach randkowych, to ludzie, którzy pasują do twoich preferencji. Możesz tego nie wiedzieć, ale ta właściwa może znajdować się w najmniejszym miejscu, w którym możesz wziąć udział (bezpłatne aplikacje i witryny). Jest to kwestia wypróbowania różnych metod, aby zobaczyć, który z nich działa najlepiej dla Ciebie.

Podczas gdy wiele elitarnych aplikacji do randek pomogło połączyć setki relacji, są też tacy, którzy nie znajdują garnka złota na końcu tęczy. W rzeczywistości jest to kwestia wyboru drogi, którą czujesz podróżując, która doprowadzi cię do drugiego końca tej czerwonej nitki przeznaczenia.

scroll up