Jak działa facebook dating

Facebook-Dating

Tak jak każda inna osoba, prawdopodobnie jesteś jednym z wielu z nich, którzy wciąż próbują znaleźć tę osobę, którą możesz wziąć na fantazyjną randkę, lub na filmy. Ale tak łatwe, jak znalezienie randk i  znalezienie daty brzmi, nie zawsze jest to łatwe. Podczas gdy inni są tam, gdy cieszą się chwilą “paru celów”, utknąłeś w domu przewijając się przez Facebooka lub niektóre serwisy randkowe, które prawdopodobnie znalazłeś w przypadkowej wyszukiwarce Google.

I nie obwiniamy cię. Jest wielu ludzi, takich jak ty, którzy zadali nam to samo pytanie “jak mam randkę”.

I podczas gdy wiele osób powie: “idź tam!”, My, z drugiej strony, powiemy ci, abyś po prostu został w miejscu, w którym się znajdujesz, otwórz telefon i przygotuj się na korzystanie z Facebooka do randek!

Świat wirtualny

W dzisiejszym pokoleniu randki online są ogromnym trendem nie tylko dla młodych, ale także dla całej reszty populacji, w tym dorosłych i seniorów. A dzięki randkom online, przez lata powstawały olbrzymie przełomowe aplikacje.

Obecnie istnieje wiele takich tzw. “Aplikacji randkowych”, które są dostępne i są bardzo dostępne na rynku. Niektóre z nich mogą być szeroko stosowane przez ludzi w różnym wieku, rasie i zainteresowaniach itd., A niektóre z nich mają na celu zapewnienie bardziej ukierunkowanej grupy osób lub zainteresowań.

I chociaż są te aplikacje, które są łatwe w użyciu i są bardzo skuteczne, dla niektórych osób nie wiedzą, że nie muszą posuwać się tak daleko, aby znaleźć jedną z tych aplikacji, by złapać datę. Poważnie, nie musisz tak daleko szukać. Tam jest Facebook

Facebook-DatingFacebook? Na randki? Naprawdę?

Facebook jest obecnie jedną z największych aplikacji społecznościowych na rynku. Został uruchomiony 4 lutego 2004 r. Przez Marka Zuckerberga i jego zespół współtwórców. Wniosek został złożony w celu umożliwienia interakcji z ludźmi na całym świecie, przybliżając je do wielu różnych celów.

Tak więc, z samą aplikacją, miałoby sens, że “beznadziejny” ty, masz ogromną możliwość znalezienia tam randki.

Podczas gdy większość znajomych na Twoim koncie na Facebooku składa się z osób z Twojej rodziny, kolegów ze szkoły lub kolegów z pracy, zawsze jest taki margines ludzi, który znasz tylko twarzą lub jesteś tylko przyjacielem jednego z twoich prawdziwych przyjaciół. I wydaje się, że tak trywialne, może to być idealne miejsce, aby znaleźć swoją rybę na tym wielkim morzu. Możesz przeczytać ten artykuł  ten artykuł , aby dowiedzieć się więcej o randkach na Facebooku.

Więc? Co mam zrobić z moim Facebookiem?

Teraz, gdy myślałeś już o rozpoczęciu polowania na Facebooku, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy, przygotować się i zrobić, aby zaczepić tę datę. Podobnie jak w przypadku innych aplikacji do randek, witryn, a nawet osobiście, przygotowanie jest kluczem.

Ustaw dobry profil

Cóż, oczywiście w randkach na Facebooku, tak jak wtedy, gdy faktycznie wybierasz się na randkę, musisz wyglądać dobrze i dobrze. Ustawienie dobrego profilu  Ustawianie dobrego profilu może dać ludziom dobre wrażenie, że poważnie podchodzisz do celu i że nie szukasz tylko szybkiego, przyjemnego czasu.

Uporządkuj swoje zdjęcia

Chociaż bycie szczerym i wiernym sobie może być dobrą rzeczą, gdy kogoś poznajesz, czasami są sytuacje, kiedy nie daje to o wiele lepszych rezultatów. Pewnie, że to miłe, że jesteś na tyle szalona, żeby twoje randki były zabawne dla ciebie i twojego partnera, ale czy naprawdę jesteś w porządku, pozwalając jej zobaczyć tę twoją bez koszuli fotografię, zrzucając całą butelkę tequili, podczas gdy masz taniec na kolanach od ciebie? przypadkowa dziewczyna? Dokładnie. Nie sądzę.

Zachowaj te zdjęcia dla siebie na razie, a może w najbliższej przyszłości, jeśli wszystko pójdzie dobrze z tobą i twoim partnerem, może będzie ona gotowa na to zdjęcie.

Uporządkuj swoją ścianę

Twoje zdjęcia to jedno, ale twoja ściana powinna być czymś, na co musisz popatrzeć. Zdjęcia to nie jedyne rzeczy, które mogą być kłopotliwe, ale także posty i komentarze. Czy byłbyś naprawdę w porządku, pozwalając jej zobaczyć, co napisałeś o tym, jak gorący jest twój nauczyciel w szkole średniej i komentarze twoich przyjaciół o tym, jak bardzo fantazjujesz, że masz z nią niesamowitą noc?

Co powiesz na ten post, który napisałeś o tym, że mama twojego przyjaciela jest tak gorąca i jak zawsze nosi ubrania odsłaniające się tam, gdzie idziesz na studia grupowe? Jak bardzo chcesz tam zawsze chodzić na studia grupowe, kiedy nie masz nawet egzaminów. Chcesz, żeby to zobaczyła? Ponownie, nie sądzę.

Facebook-DatingSkonfiguruj informacje o swoim profilu

Podczas gdy pracujesz nad czyszczeniem Facebooka na randki, postaraj się, abyś również skonfigurował podstawowe informacje o profilu, swój wiek, miejsce, w którym się uczysz, jakie są twoje zainteresowania, a zwłaszcza stan twojego związku.

Upewnij się, aby ustawić go jako pojedynczy. W przeciwnym razie może pojawić się niezręczne powietrze, jeśli nie masz pewności, czy osoba, z którą rozmawiasz, jest dostępna, czy nie. W końcu niektórzy ludzie potrzebują pewnych odwagi, by zapytać, czy jesteś samotny, czy nie.

Dołącz do grup randkowych na Facebooku

Jest to prawdopodobnie najłatwiejszy krok do zrobienia. Istnieje wiele grup na Facebooku, które są stworzone do różnych celów. Są te grupy, które są szerokie i otwarte na przyjmowanie ludzi z całego świata, którzy mają ogromną mieszankę zainteresowań, i są też tacy, którzy są stworzeni dla pewnych węzłów wieku, rasy, zainteresowań itp.

To nie było naprawdę stworzone do dzielenia ludzi zamiast łączenia ich; jest stworzony dla osób, które mają określone preferencje. Oczywiście, jak wspomniano, są również te bardziej szerokie grupy z mieszanką różnych rodzajów ludzi. Możesz też być w tych grupach, jeśli chcesz.

Biorąc pod uwagę, że jesteś w grupie, w której masz mnóstwo ludzi, którzy mają podobne zainteresowania, zdecydowanie łatwiej będzie Ci znaleźć osoby, które mogą Cię zainteresować i nawiązać z nimi rozmowę. To jak szybkie randki szybkie randki, ale online. Oto jest artykuł, który możesz przeczytać, aby dowiedzieć się więcej o randkach na Facebooku.

Dołącz do swoich znajomych

Tak więc jeden z twoich znajomych zamieścił zdjęcie z przepysznym plasterkiem sernika, aw sekcji komentarzy zobaczysz kogoś, kto rzuca się w oczy, skomentuj, jak ciasto wygląda dobrze i jak chciałaby je mieć w tej chwili. Okazuje się, że lubisz też ciasta! Możesz spokojnie odpowiedzieć na jej komentarz o tym, jak bardzo jesteś fanem ciast.

Jeśli odpowiada, to może być dla ciebie wskazówką, aby kontynuować i kontynuować rozmowę podtrzymuj konwersację  Nigdy się nie dowiesz. Może będziesz miała tyle szczęścia, by zabrać ją na randkę do słynnego lokalnego cukierni z dobrymi ciastami.

Dowiedz się, jak nawiązać kontakt

Nawiązanie kontaktu może być wyzwaniem, gdy zbliża się ktoś. Musisz się upewnić, że nie wskakujesz w rozmowę i nie zachowujesz się tak, jakbyś był długoletnim przyjacielem. To po prostu dziwne i przerażające. Musisz to robić powoli. Możesz powiedzieć “cześć pierwszy”.

Powiedz jej, jak udało Ci się znaleźć jej profil i jak mogłeś zobaczyć lub przeczytać coś, co Cię zainteresowało. Zapytaj ją, czy możesz ją dodać. Tak, najlepiej byłoby najpierw napisać do niej, rozpocząć fajną rozmowę, zanim poprosisz o jej dodanie. Niektórzy ludzie są naprawdę ostrożni i nie przyjmują losowo zaproszeń od nieznajomych. Bądź trochę bardziej cierpliwy. To będzie tego warte.

Bądź osobą godną

Nie wszystkie próby zaprzyjaźnienia się z kimś mogą się udać. Jeśli to nie zadziała, zaakceptuj to i dowiedz się, że nie zawsze możesz sobie poradzić z różnymi sprawami. Nie zmuszaj się do nich i spraw, by wyglądać jak przerażający prześladowca.

Word of mouth podróżuje dość szybko, a jeśli się zepsuć, łatwo będzie im rozpowszechniać informacje o tym, jak dziwne i creepy jesteś. Nie mówię, że jesteś, ale znowu, jeśli nie przestrzegasz właściwej etykiety mediów społecznościowych, możesz okazać się tą osobą, że nie chcesz być. Oto jest artykuł, który możesz przeczytać, aby dowiedzieć się więcej o randkach na Facebooku.

Dbaj o prywatność

Podczas polowania na czarującego księcia lub twoją damę w niebezpieczeństwie zawsze trzeba być bardzo ostrożnym bądź bardzo ostrożny. Na Facebooku czają się różnego rodzaju ludzie, a jeśli nie jesteś wystarczająco ostrożny, możesz być ofiarą przestępstw w mediach społecznościowych.

Istnieje wiele osób, które wykorzystują tożsamość innych osób, aby stworzyć fałszywą i używać jej do dowolnego celu, jaki mają.

Upewnij się, że prawidłowo wybierasz osoby, którym udostępnisz swój profil.

Wszystko gotowe!

Randki w ogóle nie są łatwym spacerem w parku. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić i spróbować zdobyć randkę. Są tacy, którzy spotykają się w idealnym miejscu w idealnym czasie, a są tacy, którzy muszą wyjść poza normę, aby to dla nich zadziałało, a więc na randki na Facebooku. Ale bez względu na to, jaką strategię lub styl robisz, aby uzyskać sprawiedliwą szansę na miłość, tak długo, jak dowiesz się, co robić, a jednocześnie być wiernym sobie, jest to dla ciebie skuteczne. Więc na co czekasz? Wyjdź tam i powiedz nam, jak ci poszło!

scroll up