Jak data jak profesjonalista dla dorosłych

Randki dla dorosłych

Próbujesz raz jeszcze trafić strzałą Kupidyna? Poszukujesz swojego idealnego partnera lub interesujesz się przypadkowymi randkami po tak długim wyrzuceniu z gry? Randki dla dorosłych mogą być dla niektórych nowym doświadczeniem i mogą być dość stresujące. Kiedy byłeś młodszy, randki mogą dotyczyć tylko idei romantyzmu i szumu gwiezdnych pyłów. Ale wraz z wiekiem czas może mieć swoje żniwo, a znaczenie miłości może przybrać zupełnie inne znaczenie.

Możliwe, że nie będziesz szukał tego samego typu osoby po trzydziestce, jak w latach nastoletnich. Jako dorosły będziesz miał inny pomysł na to, co jest dla ciebie ważne. Nie będzie już czasu na bicie dookoła buszu, a prawdopodobnie będziesz szukał kogoś, kto jest w tym na dłuższą metę lub po prostu na nieformalne randki, w zależności od tego, z jakimi typami relacji wolisz być.

Na szczęście dzięki nowej erze, jaką są dziś media społecznościowe, randki dla dorosłych mogą być łatwiejsze w obsłudze niż większość ludzi myśli! Mniej martw się, jeśli uważasz, że masz bagaż pozostawiony w tyle, ponieważ jest więcej osób takich jak Ty, którzy tam są.

Strony randkowe dla dorosłych

Poniższe portale randkowe są przeznaczone dla osób dorosłych zainteresowanych randkami online. Istnieje prawie 100% szans, że ktoś tam będzie, szukając tego samego, co ty!

Dlaczego wracać do gry?

Randki dla dorosłychRandki dla dorosłych, którzy przeszli ostatnio rozpad lub rozwód, mogą być odświeżającą szansą na ponowne odnalezienie nowej miłości. I z nową miłością pojawia się także nowa szansa, aby poznać siebie lepiej.

Każde zerwanie daje szansę bardziej obiektywnego spojrzenia na przeszłość. Będziesz mieć okazję do przemyślenia wszystkiego, łącznie z tym, co uważasz, że coś poszło nie tak i jak nauczyć się i rozwijać z błędów i niepowodzeń.

Czy byłeś zbyt czepliwy, potrzebujący, zbyt zły, samolubny lub niepewny? Czy to ty byłeś skrzywdzony i okłamany? Jakie były możliwe powody, dla których zostałeś oszukany? A może to ty znalazłeś błędy i rzeczywiście masz romans?

Powrót do puli oznacza, że możesz spróbować jeszcze raz. Patrząc wstecz na swoje poprzednie nieudane relacje, możesz świętować to, co było dobre i rozpoznać, co jest złe, i mieć szansę, aby sprawdzić, czy chcesz, aby rzeczy się różniły w którejkolwiek z twoich przyszłych relacji. Skorzystaj z okazji, gdy będziesz samotny, aby uczyć się z przeszłości i decydować, czy są błędy, których nie chcesz powtarzać.

Jest to jednak dużo innego podejścia do powracania do puli, jeśli wolisz być na randkach  bez żadnych zobowiązań. Randki dla dorosłych, którzy wolą zwykłe stoliki na jedną noc i zabawne weekendy, są znacznie bardziej różniące się od tych, którzy chcieliby być w długotrwałych związkach.

1. Seks

Po pierwsze seks. Randki dla dorosłych, którzy po prostu chcą być na randkach, oznaczają, że są w nim tylko na zabawną noc … A przez zabawną noc rozumiemy seks. Tak, dorośli, którzy próbują wrócić do basenu tylko dla zabawy, oznaczają, że są w nim tylko fizycznie bardziej związani. I nie jest to po prostu jakikolwiek związek, ponieważ mówimy o pewnym rodzaju, który nie ma żadnych zobowiązań.

Oznacza to, że musisz wyjść z kimś na jedną noc, a potem nigdy nie usłyszeć od nich następnego dnia. Ale hej, z całym emocjonalnym stresem, który przeszedłeś? Wynagradzajcie się “sianem z siana w worku” z kimś, kto podobnie jak ty woli nie zostawiać po sobie żadnych emocjonalnych śladów.

2. Pikanteria

Po drugie – przyprawa. Z możliwym kryzysem wieku średniego nad wszystkimi, którzy są na tym etapie, którzy nie chcieliby mieć więcej zabawy? Nie ma nic złego w zbieraniu przypraw w brudnych barach i zatłoczonych nocnych klubach dla dorosłych. Wyjście ze strefy komfortu może być nieco kłopotliwe, ale kiedy się otworzysz, nagrody idą na twoją drogę. Zostaw swój emocjonalny bagaż w domu i bądź sobą na imprezie! Jest mnóstwo osób, które mają tyle samo radości, co ty. Dlatego nie obawiajcie się, ponieważ to nie tylko ty, w tym wieku, chcesz poznać kogoś nowego.

Randki dla dorosłych

Gdzie szukać randek

Randki, gdy byłeś młodszy, mogą oznaczać wyjście do parków, klubów, barów i konwencji, by w rzeczywistości ulokować kilka cyfr z interesujących osób na ulicy. Ale w nowej erze, jaką są dziś media społecznościowe, spotkanie z kimś nowym może być tak proste jak przesunięcie palcem od prawej do lewej na smartfonie.

Poznawanie nowych ludzi to bardzo szybka okazja, za każdym razem, gdy podpiszesz się do randkowych aplikacji społecznościowych i mediów. Randki internetowe Internet dating oznaczają podłączanie się do smartfonów, a dzięki aplikacjom wyczulonym na lokalizację cały świat może stać się Twoim miejscem na randki, połączenia i długotrwałe relacje.

Serwisy randkowe i gadżety reklamowe osiągnęły gorączkę w 2015 roku. KBS Attention, globalna agencja marketingowo-reklamowa z siedzibą w Nowym Jorku, odkryła nawet, że istnieje wiele możliwości marketingowych w internetowych aplikacjach randkowych z powodu rosnącego zapotrzebowania na dzisiejsze potrzeby . To tylko dowodzi, że duża liczba osób na całym świecie wykorzystuje więcej aplikacji społecznościowych i serwisów randkowych, aby spotykać nowych ludzi na scenie randkowej.

Oczywiście, dorośli mogą nadal znajdować daty, kiedy i kiedy udają się do swoich lokalnych barów. Ale, jak się okazało, dorośli, którzy chcą wrócić na scenę randkową, woleliby, aby wszystko było szybsze. Zarejestrowanie się w randkach internetowych oznacza, że możesz mieć wstępnie przefiltrowaną listę osób, które znajdują się w tych samych materiałach, co Ty. Przejrzyj listę, wybierz nazwę, czat i zaproś ich na spotkanie. To takie proste! Subskrybowanie się za pośrednictwem internetowych mediów społecznościowych oznacza, że pozwalasz technologii wykonać całą pracę za Ciebie!

Znajdź szybką randkę: Porady dotyczące randek online dla dorosłych

1. Nie udawaj, że jesteś kimś, kim nie jesteś.

Nie kłam, nie przesadzaj ani nie przekręcaj prostych faktów o sobie. W momencie, gdy spotkasz kogoś nowego, przedstaw się jako ktoś, kim naprawdę jesteś. Byłoby to poważnym wyłączeniem, jeśli kłamiesz na temat swojego wieku, stanu cywilnego, zainteresowań lub kariery życiowej, a potem data później odkrywa prawdę, która za tym stoi. Randki dla dorosłych naprawdę są kimś, kim naprawdę jesteś, bo jeśli nie, będziesz okradać się z doświadczenia bycia naprawdę docenionym przez kogoś, kto naprawdę wykopie to, o co ci chodzi.

2. Dowiedz się, jakiego rodzaju osób chcesz spotkać.

Zadaj sobie następujące pytania na temat tego, co naprawdę chcesz zyskać na całym doświadczeniu związanym z randkami online:

  1. Czy szukasz kogoś w twoim wieku, czy wolisz kogoś młodszego lub starszego od siebie ?
  2. Czy ważne jest dla ciebie, że twoje daty mają pewne zainteresowania i wartości, czy jesteś otwarty na randkę z kimś zupełnie innym od ciebie?
  3. Czy dana osoba musi być lokalna lub czy jest otwarta na odkrywanie relacji na odległość, jeśli spotkałeś właściwą osobę?
  4. Jaki rodzaj związku szukasz – zwyczajny lub popełniony, monogamiczny lub nonmonogamous? Szukasz kogoś, kto prawdopodobnie poślubi i będzie miał dzieci, lub po prostu chcesz się trochę zabawić?

Będziesz także chciał być z sobą szczery, jeśli chodzi o osobiste cechy, których potrzebujesz, zanim poczujesz się zainteresowany. Czy podoba Ci się homebodies lub towarzyskie motyle, zakręcone dziewczyny lub sportowe kobiety, napędzane typy kariery lub domowe boginie? Postaraj się o te rzeczy wcześniej, niż później.

3. Starannie dobieraj witryny randkowe.

Współczesne serwisy randkowe są najdalsze od jednego rozmiaru dla wszystkich. Istnieją etniczne serwisy randkowe, witryny przeznaczone tylko dla określonych grup wiekowych oraz witryny, które zaspokajają potrzeby osób o określonych zainteresowaniach. Istnieją serwisy randkowe dla osób szukających luźnych połączeń, osób zainteresowanych odkrywaniem niektórych fetyszyków i innych. Powiedział, że możesz drastycznie zwiększyć swoje szanse na spotkanie z osobą, której szukasz, wybierając odpowiedni serwis randkowy od samego początku.

4. Bądź interesującą osobą.

Nie chciałbyś umawiać się z nudną osobą, która nie robi nic interesującego w ich życiu i nie przynosi nic specjalnego do stołu, jeśli chodzi o jej osobowość, zainteresowania, wartości i tak dalej. Wszyscy chcielibyśmy kogoś, kto rzeczywiście ma coś do zaoferowania. Niekoniecznie musicie być najbardziej umięśnieni, seksowni, przystojni faceci i dziewczęta w pobliżu lub ktoś z najgrubszym portfelem. Ale musisz być zabawny, inteligentny, spontaniczny, pewny siebie, kreatywny, żądny przygód lub w inny sposób interesujący.

5. Zachowaj otwarty umysł.

Chociaż z pewnością ważne jest, aby wiedzieć, czego szukasz od całego internetowego serwisu randkowego, ważne jest również, aby zachować otwarty umysł. Jeśli jesteś jak większość ludzi, masz określony typ, który przyciąga cię częściej niż nie. Może zawsze miałeś coś do rudych, blond, zakręconych dziewczyn lub asertywnych mężczyzn i kobiet, i to w porządku. Warto chociaż otworzyć się na interakcję z nowymi typami ludzi. Nie dowiesz się, chyba że dasz ludziom szansę. Podążaj za swoimi instynktami! Zazwyczaj jest to warte wysiłku.

Podsumowując, aplikacje społecznościowe do randek online to fantastyczny sposób na poznanie wielu interesujących, dostępnych, ekscytujących osób, których być może nie wiesz, że istniały w inny sposób. A jeśli jesteś kimś, kto właśnie wraca na scenę i właśnie został wprowadzony do aplikacji randkowych online, zacznij od razu już dziś! Zdziwiłbyś się, że w rzeczywistości jest wielu ludzi, którzy również spotykają się z dorosłymi! Działaj teraz i na pewno się z tego cieszycie. Uderz nas, gdy znajdziesz idealny dla siebie i czy ten artykuł był pomocny!

scroll up