Jak rozpocząć randki dla par małżeńskich

Randki dla par małżeńskich

Po co się rozwieść, skoro nadal możesz być szczęśliwy za swoim współmałżonkiem? Przemyśl swój niezadowalający poziom intymności i znajdź go w czyichś ramionach! Randki dla osób w związku małżeńskim to prawdziwa rzecz i nie ma wstydu, jeśli myślisz o wskoczeniu na basen.

Liczba zerwanych małżeństw i niedziałających związków stale rośnie w górę o sekundę i nie przewiduje przewidywalnych spadków w nadchodzących latach. Rozwód wydaje się być na liście norm w dzisiejszym społeczeństwie i nie ma potrzeby wstydzić się dylematów życia małżeńskiego.

Z kilkoma szpiegami w małżeństwach pary natychmiast rozwiązują się z rozwodem. Ale wbrew temu, co uważają za rozwiązanie, mówię, mogą nadal być szczęśliwi i małżeństwem, ale trzeba przyznać, że pocieszenie, intymność i emocjonalna satysfakcja znajdują się w towarzystwie innych ludzi.

Serwisy randkowe dla osób w związkach małżeńskich

Poniżej znajduje się lista serwisów randkowych dla osób zamężnych. Te strony są anonimowe i skierowane do osób zamężnych zainteresowanych randkami online.

Randki dla par małżeńskichPo co spotykać się za plecami?

Randki innych ludzi pozostających w związku małżeńskim również mają swoje plusy! Pierwsza lista to spełnienie nieodwzajemnionej dziennej dawki uwagi i intymności. Wielu zamężnych ludzi ma ten sam dylemat. Dla zamężnych mężczyzn utrzymanie pracy od dziewiątej do piątej i powrót do domu dla dokuczliwej żony jest zwykle początkiem emocjonalnej pogardy.

Podczas gdy dla zamężnych kobiet, to nadąża za codziennymi obowiązkami z dziećmi, domem i meblami do sprzątania, i zasadniczo nie są oddzielone przez swoich mężów, którzy, być może, piją dużo i nie satysfakcjonują jej w łóżku.

Żonaci zanurzają się w nowych nielegalnych związkach za ślubami, myśląc, że chodzi o nieodwzajemnione życie seksualne z małżonkami. Ale nie, nie chodzi tylko o to. Wiele niezamężnych zamężnych osób może łatwo znaleźć łączniki i jednodniowe stoiska wzdłuż bulwarów autostradowych i witryn internetowych. Ale połowa populacji utrzymuje się z czegoś bardziej autentycznego, takiego jak uczucia, z nielicznych.

Sprawy są w 80% wykonane z emocjonalnego spełnienia. Obie strony mają tendencję do znajdowania towarzystwa u innych ludzi tylko dlatego, że uważają, że nie mają nikogo, z kim mogliby porozmawiać o swoich najgłębszych zmartwieniach i resentymentach. To wszystko sprawia, że małżeństwo angażuje się w sprawy pozamałżeńskie.

Randki dla osób w związkach to odświeżenie od codziennego stresu. Jest to sposób na spełnienie twoich oczekiwań i potrzeb, których nie otrzymujesz od współmałżonka.

Znalezienie nowej pasji za tajnymi sprawami uratuje także wiele małżeństw, choć jest to mało prawdopodobne. Jeśli zanurkujesz w basenie, możesz być emocjonalnie i seksualnie spełniony przez innych ludzi bez twojej żony ani męża, którzy kiedykolwiek o tym wiedzą. Wciąż możesz grać szczęśliwego małżonka w domu i nie zniszczyć swojego małżeństwa ani nie spowodować traumy u swoich dzieci. Kto by tego nie chciał?

4 najważniejsze wskazówki dotyczące randki w związku małżeńskim

Jeśli jesteś w związku małżeńskim, ale spotykasz się z innymi ludźmi, istnieje kilka sztuczek i wskazówek, które musisz znać, aby utrzymać równowagę na nogach!

Randki dla par małżeńskich

Bądź dyskretny

Jeśli nadal poszukujesz potencjalnych randekpotential affairs , spróbuj rozpocząć wyszukiwanie witryn związanych z zamężnymi randkami. Duża część populacji “zamężna, ale spotykająca się z innymi ludźmi” znajduje się w Internecie. Międzynarodowe badania donoszą nawet, że 30% wszystkich członków zarejestrowanych na tradycyjnych portalach randkowych jest małżeństwem lub pozostaje w związku.

Internetowe serwisy randkowe pozwalają poznać innych ludzi, którzy szukają odrobiny przyprawy w swoich małżeństwach. Zasubskrybuj się na swoich platformach i nie musisz się martwić o to, że twoja tożsamość zostanie odkryta. Przechowują one twoje dane osobowe, takie jak imię i zdjęcie, ukryte przed tłumem. Wszystko, co naprawdę chcesz reklamować, to twój wiek, twoje preferencje i mały intrygujący, ale ciekawy wstęp o sobie. To jedyna przynęta, którą chcesz wypolerować tylko dzięki takim stronom internetowym.

Trochę ostrzeżenia, zawsze szukaj prawdziwych, prawdziwych serwisów randkowych! Tylko nieliczni mogą być uznani za legalne media do spraw, ponieważ niektóre z nich to tylko spam i fałszywe reklamy, aby wypożyczyć Ci czek. Nie zawsze jest tak, że tego rodzaju witryny wymagają subskrypcji finansowej, aby trafić na przycisk “polubienie” na czyimś profilu online. Serwisy randkowe dla osób w związkach bez opłat to rzecz prawdziwa, jeśli tylko wiesz, jak poprawnie przeszukiwać sieć surfowania po Internecie.

(ZNAJDZIESZ ALTERNATYWNĄ)  HushAffair, na przykład, jest jednym z niewielu serwisów randkowych dla osób w związku małżeńskim za darmo. Podczas gdy nazwa HushAffair mówi wszystko, motto mówi o wiele więcej, “twoje pragnienia są naszymi tajemnicami.” (ZNAJDŹ ALTERNATYWĘ) FindNewPassion i (ZNAJDŹ ALTERNATYWĘ) NoStringsAttached to kilka innych witryn randkowych, bez żadnych opłat.

Randki dla par małżeńskichInne popularne internetowe serwisy randkowe, takie jak (ZNAJDŹ ALTERNATYWĘ) AshleyMadison i (ZNAJDŹ ALTERNATYWĘ)  VICTOR MILAN są dostępne za darmo, ale aby być pełnoprawnym członkiem, musisz płacić za miesięczną opłatę abonamentową.

Najlepiej zajrzeć do internetowych serwisów randkowych, gdy szukasz zabawy flirtującej, romantycznych związków małżeńskich, namiętnych spotkań lub po prostu miłego towarzystwa.

Biorąc pod uwagę delikatny charakter spraw małżeńskich, anonimowość i dyskrecja są niezwykle ważne, gdy staje się członkiem internetowej strony internetowej z zamężnymi randkami. Zachowaj wszystko dyskretne, szczególnie konto e-mail, którego będziesz używać do subskrybowania się w takich witrynach.

Dyskretne usługi poczty elektronicznej są obfite i są niezbędne, gdy próbujesz wyłuskać romans z internetowych portali randkowych. Korzystanie z tego samego konta e-mail do randek internetowych i pracy osobistej oraz podmiotów stowarzyszonych może prowadzić do wielu katastrof. Z oczywistych względów dajesz wskazówkę, że twoja sprawa zostanie odkryta. Co się stanie, jeśli małżonek nagle przeczyta tę wiadomość e-mail, na którą nie powinien zaglądać? A co jeśli przypadkowo wyślesz tę wiadomość, którą masz wysłać do swojego partnera? Zejdziesz z toru do katastrofy!

Po drugie, ważne jest, aby zachować dyskretne konto e-mail do subskrybowania witryn internetowych z zamężnymi partnerami , ponieważ, jak wspomniano powyżej, niektóre z tych witryn są fałszywe i mogą doprowadzić do utraty większej liczby cyfr z karty kredytowej. Rozdanie prawdziwego konta e-mail jest tylko pierwszym krokiem, aby w końcu włamać się do numerów kredytowych. Być ostrzeżonym!

Dyskretne usługi poczty elektronicznej są dostępne w Internecie i są oferowane za dokładną i równoważną cenę, dzięki czemu można ukryć swoje sprawy i prawdziwą tożsamość. HushMail , Guerilla Mail , Mailinator i Hide-your-email to kilka dyskretnych usług e-mail do nazwania. Strony te oferują usługi umożliwiające anonimowe i dyskretne konto e-mail z wiedzy zarówno oszustów, jak i współmałżonka.

Randki dla par małżeńskichGraj bezpiecznie

Randki za zasłonami oznaczają poruszanie się w ciemności. Po pierwsze, spotykając się z kimś osobiście, nigdy nie spotykaj się z nimi w miejscach, w których krąży twój zwykły krąg towarzyski. Porozmawiaj o tym z osobą, z którą się spotykasz, i znajdź miejsce, w którym możesz cieszyć się bez wścibskich oczu. Pamiętaj, że oboje jesteście cieniem, który nie chce być widziany przez nikogo, kto potencjalnie mógłby wyłudzić was swoim współmałżonkom.

Po drugie, nigdy nie nawołuj ani nie wysyłaj SMS-a do osoby, z którą się spotykasz w dowolnej chwili na czacie. Pamiętaj, że połączenia telefoniczne i wiadomości tekstowe są tylko opcją, gdy ustawiasz datę i czas spotkania.

Wreszcie, nigdy nie zaprzyjaźniaj się z mężem lub żoną! Zaprzyjaźnienie się z nimi byłoby receptą na katastrofę. Wcześniej czy później oni pomyślą, że coś jest nie tak z tobą i ich żoną / mężem , a będzie szybciej, niż ci się wydaje i ostatecznie się dowiedzą. Uwierzcie mi, gdy mówię, że nigdy nie chcielibyście dostać się w sam środek szybkiej kuli gniewu oszukanego małżonka. Wszyscy wiemy, jak te filmy się kręcą!

Nigdy nie daj się złapać w swój trójkąt, bo inaczej poprowadzisz własną armię do chaosu osobistego życia i zniszczenia. Zawsze graj w nią bezpiecznie! Pozwól sobie wyznaczyć granice, aby uzyskać lepszą połowę umowy z randkami innych osób, pozostając w związku małżeńskim.

Bądź szczera i nie bądź łatwa

Niezależnie od tego, czy rozmawiasz online, czy spotykasz się osobiście, zawsze stań przed siebie jak najlepiej. Robić dobre wrażenie. Pozwól sobie na dobre słuchanie uszu i staraj się mówić o sobie mniej. Prowadźcie sobie krytykę, argumenty i osądy. Nigdy nie bądź zarozumiały ani zbyt dumny. I dobrze, nie denerwuj się też. Otwórz się, porozmawiaj o swoich potrzebach i pragnieniach.

Znowu sprawy nie zawsze dotyczą wyłącznie seksu. Chodzi także o ekshumację osobistego stresu. To uwalnianie osobistych zmartwień i otwieranie się na własny temat. Ale mała wskazówka, nigdy nie przybliżaj tematowi mężów, żon, dzieci lub małżeństw na stole. (Jeśli twoja data nie chce o tym mówić, to idź dalej, ale to nie powinno być konieczne).

Jesteś na randce, co oznacza, że starasz się dobrze bawić z codziennego stresu. Więc spontaniczność do listy tematów i utrzymać ją na światło stronie. Bądź na tyle flirciarski, by zainicjować zainteresowanie, aby nadal błagać o więcej. Nic tak nie przypomina rozmów jak przed ślubami!

Randki dla par małżeńskichBaw się

Powodem, dla którego jesteś żonaty lub zamężna, ale spotykasz się z innymi ludźmi, jest to, że chcesz po prostu dobrze się bawić! (“Co najmniej fajniej”). Niech tak będzie! W momencie, gdy zdecydujesz się wskoczyć na basen, poświęć się temu, w co się pakujesz. Zawsze zdobądź lepszą połowę transakcji bez narażania swojego małżeństwa lub prowadzenia sprawy rozwodu.

Bądź na tyle ryzykowny, aby odkryć nieograniczone granice randek z innymi ludźmi, pozostając w związku małżeńskim. Tak, sprawy mogą mieć swoje minusy, ale zalety przewyższają więcej niż samotność za nieudanymi małżeństwami. Nie ma wstydu być po drugiej stronie ringu. Wiele osób w związku małżeńskim jest teraz na kilku trasach pozamałżeńskich. Pozwól sobie być szczęśliwym, nawet jeśli oznacza to, że będziesz grał w ciemności.

Zaufaj nam, gdy mówimy, że każdy może dostać randki bez względu na wiek, płeć, narodowość czy cokolwiek innego! Musisz tylko wyjść, zrobić dodatkową robotę, zrobić swoje badania i uzyskać porady dotyczące randek dla zamężnych. Ruszaj się i powiedz nam, jak Ci się udało!

 

scroll up