Randki w ciemno

blind dating

Miłość może być ślepa, ale Kupidyn na pewno nie jest! Pewnie, może on cię zderzył z potencjalnymi partnerami, tylko po to, by zawieść, ale to nie znaczy, że jest przeciwko twojemu pomysłowi znalezienia prawdziwej miłości na zawsze. Daj Kupidynowi kolejną szansę na trafienie u innego potencjalnego partnera, pozwalając ci odejść nieco dalej od twoich stref komfortu.

Weźmy na przykład randki w ciemno jako jedną z wielu opcji nurkowania w basenie miłości! Bardzo rzadko zdarza się, aby ludzie wychodzili i mieli kąpiel, ale może to być coś wartego zachodu, szczególnie w niektórych przypadkach, jeśli faktycznie wyłowicie z basenu prawdziwy haczyk.

Dlaczego warto rozważyć pójście na randki w ciemno?

W istocie na randce w ciemno spotykasz kogoś, kogo nie spotkałeś w żadnych innych okolicznościach. Częściej możesz znaleźć się w ślepym zaułku, gdy rodzina, znajomi lub znajomi ustawiają cię z kimś, kto również jest singlem. Oboje zgadzacie się na czas i miejsce, a następnie sprawdzacie, czy łączy was chemia.

Randki w ciemno mogą być szansą na ponowne załatwienie spraw

Randki w ciemno mogą szczególnie niszczyć ludzi, którzy są bardzo zaniepokojeni. Ale jeśli spojrzeć na to w inny sposób, randki w ciemno mogą być ekscytującym sposobem na spotkanie kogoś nowego.

Wyobraź sobie spotkanie z kimś, kto nie ma pojęcia o twoim zawodzie, o tym, jak odbyłeś drogę powrotną do liceum lub college’u, albo jak zawiodły poprzednie związki. Chodzi o spotkanie z kimś, kto nie ma pojęcia o twoich najbardziej zawstydzających momentach lub swoich najniższych punktach życiowych. To szansa, aby ponownie zrobić wszystko i zacząć odnawiać swój wizerunek jako kogoś, kto naprawdę jest prawdziwym haczykiem. Zostaw wszystkie swoje poczucie niepewności w domu, zwiększ swoją pewność siebie i uczyń siebie bardziej pożądanym.

Ale słowa ostrzeżenia, zawsze pamiętaj, aby szczerze mówić. To zawsze jest przełomowe, kiedy twoja partnerka/partner dowiaduje się prawdy wcześniej czy później i dowie się, że kłamiesz. Zachowaj wspaniałe wrażenie o sobie, jednocześnie będąc wyluzowanym.

blind datingRandki w ciemno są jak wszystkie inne randki

Randki w ciemno, jak każdy inny rodzaj randek, zawsze mogą zakończyć się zwycięstwem lub brakiem satysfakcji. Zawsze jest szansa, że twoje pierwsze randki w ciemno mogą być okropne i może być tak po raz trzeci lub piąty. Ale pamiętaj, że podobnie jak randkowanie z kimś, kogo już znasz, randki mogą przychodzić i wygrywać w zależności od wielu czynników.

Randki w ciemno są dla wszystkich

Nie wykluczaj randek w ciemno jako typowej taniej randki dla przegranych bez innych kart w swojej talii. Nadal jest czymś dzisiaj i jest rzeczywiście trzymana dla ludzi z różnych środowisk.

Średnio dziennie, według Webster’s Online Dictionary, znajduje się 2,235 wyszukiwań internetowych “randki w ciemno”. “Nie sądzę, aby randka w ciemno kiedykolwiek umarła”, zapewnia Andrea Syrtash, ekspert ds. relacji i gospodarz programu ondating.tv NBC Digital. “Zakładanie ludzi nadal jest zwyczajowe w wielu miejscach na całym świecie i jest obecne od pokoleń, ale nadal jest i wierzę, że pozostanie świetną opcją dla singli szukających nowych ludzi.” Przeczytaj więcej na ten temat w Randki dla początkujących

Randki w ciemno mogą być wygodne szczególnie dla osób z intensywnym trybem życia lub dla osób, które nie są typem wychodzącym. To właśnie tego typu ludzie, najprawdopodobniej, znajdują się w biurze cały czas lub tkwią w domu przed komputerem przez cały dzień. A najczęściej tego typu osoby korzystają z internetowych randek, aby poznać więcej niż garść opcji potencjalnych partnerów. Ale częściej, randki online mogą tylko doprowadzić do marnowania czasu. Zamiast spędzać godziny przed komputerem lub smartfonem, może być dużo łatwiej po prostu ustawić randkę w ciemno. Zastanów się nad tym, jak celowo umawiać się na randki.

Randki w ciemno są zawsze lepsze niż siedzenie w domu

Zamiast tracić czas na oglądanie seriali telewizyjnych lub filmów, które oglądałeś już kilka razy, rozważ zainwestowanie ich w wiele wydajnych interakcji, które zanikają pomiędzy falami puli randkowej. Zwłaszcza w randkach w ciemno. Możesz po prostu wyruszyć, by dobrze się czuć i spodziewać się dobrej zabawy. Zawsze fajnie jest się ubrać i cieszyć się nocną zabawą! Wyrwij się ze swoich stref komfortu i po prostu wyjdź na zewnątrz!

blind dating

Jak zdobyć się na randki w ciemno?

Dwa najbardziej podstawowe sposoby na randki w ciemno to wprowadzanie przez wspólnego przyjaciela lub krewnego lub zapisywanie się na portalach randkowych.

Jest to konkretny przyjaciel lub krewny, który prosi Cię o randkę z kimś, kogo zna lub jest odwrotnie. Nie zawsze jest to pytanie, które należy zadać, ponieważ zawsze jest rozsądnie w porządku, jeśli poprosisz ich o ustawienie cię z kimś, kogo uważają za zgodną z tobą. Zaufaj im, aby wybrać kogoś, kto jest godny zaufania, i życzliwy w zamian!

Innym sposobem na znalezienie randki w ciemno jest przez serwis randkowy. Twoje pełne przygód poszukiwania “The One” nigdy nie będą kompletne, jeśli nie będziesz zapisywał się do internetowych serwisów randkowych. Spróbuj zapisać się na kilka serwisów randkowych! (ZNAJDZIESZ ALTERNATYWNE) Blind Dating Service Serwis randek w ciemno i (ZNAJDŹ ALTERNATYWĘ) Materoulette to tylko kilka do sprawdzenia!

Ale w przeciwieństwie do konwencjonalnych serwisów randkowych, serwisy randek w ciemno są o wiele bardziej tajemnicze w sposobie, w jaki nigdy wcześniej nie poznasz takiej randki. Serwisy randek w ciemno wymagają jedynie wypełnienia wniosku z danymi osobowymi, zainteresowaniami, pasjami i potencjalnym upodobaniem tego, czego szukasz u partnera. Wszystko sprowadza się do organizatorów wydarzeń, aby umówić cię z kimś, kto bardzo przypomina twoje ideały.

Widzisz różnicę? Z konwencjonalnych serwisów randkowych, to Ty znajdziesz swojego potencjalnego partnera, korzystając z interfejsów z wieloma twarzami i nazwiskami, podczas gdy w serwisch randek w ciemno, pokładasz wszystkie swoje szanse w nauce i na stronie.

Wybierz taki, który Twoim zdaniem będzie dla Ciebie odpowiedni!

Jak zachowywać się w randkach w ciemno – Co robić, czego nie robić!

Istnieje wiele sposobów, aby cieszyć się swoją randkę. Oto 4 najlepsze score successful encounters wskazówki, aby mieć udane spotkania!

blind datingMiejsce – gdzie możesz mieć randkę w ciemno

Często jest to człowiek, który sugeruje, gdzie powinniście się spotkać i jak zrobić randkę. Ale wierzę, że kobiety mogą również odgrywać rolę wybierania miejsc randkowych. Przedyskutuj to ze swoją partnerką lub osobą, która wcześniej cię dołączyła. Restauracje i miejsca kolacji mogą być normą jako miejsce na pierwsze randki, ale zawsze można coś zmienić.

Spróbuj zgodzić się na randki w ciemno, gdzie oboje możecie się zrelaksować, być sobą i dobrze się bawić. Może osoba, która cię stworzyła, wie, że oboje jesteście muzykami? Lub sport? Lub teatry na żywo? Warto posłuchać orkiestry, zobaczyć swoje ulubione zespoły lub obejrzeć występy na żywo lub koncerty. To zabawne i wyładowuje całą presję na was obojga. Spróbuj czegoś nowego, dziwnego lub interesującego. Ale rób to tylko wtedy, gdy partnerka zgadza się z pomysłami.

I na koniec zawsze pamiętaj, aby spotkać się w miejscu publicznym. Lepiej byłoby zachować wszystko w spokoju, żebyście oboje nie wywierali zbytniej presji na siebie. Pamiętaj też, że twoja partnerka na randce w ciemno wciąż jest kimś, kogo nie znasz i nadal jest nieznajomą. Dobrze być ostrożnym!

Zarządzaj swoimi oczekiwaniami

Ponownie, jak w przypadku innych randek, bycie na randce w ciemno nie zapewnia, że spotkasz się z Panem lub Panią Idealną! Zarządzaj swoimi oczekiwaniami, a jeszcze lepiej, nie miej żadnych oczekiwań! Nic gorszego nie jest jak oczekiwanie z pierwszej ręki. Oczekiwania zawsze prowadzą do rozczarowań, zwłaszcza gdy nie są spełnione. Nie narzekaj i idź z prądem!

Nie przerywaj swojej randki!

Nie bądź nieuprzejmy. Nie odchodź, gdy nie masz ochoty na randkę. A jeśli w pewnych okolicznościach nie dotrzesz na randkę w ciemno lub spóźnisz się, poinformuj o tym wcześniej.

blind datingRozmowy i uprzejmość

Nie rób błędu swojego poprzednika i dowiedz się, na czym polega randka w ciemno lub jakie jest ulubione hobby i zainteresowania partnerki. Zawsze dobrze jest mieć zapasowe tematy, gdy rozmowa staje się coraz bardziej nudna. Dowiedz się więcej o tym, co robi, i znajdź wspólny obszar zainteresowania, który ci się podoba, a zdziwisz się, jak upłynie czas bez zauważenia.

Jeśli wszystko nie działa zgodnie z oczekiwaniami, skorzystaj z powszechnej uprzejmości. Kontynuuj rozmowę w uprzejmy sposób, a tym bardziej naucz się czegoś więcej o tym, co robi partnerka. Zawsze możesz dowiedzieć się więcej o różnych rzeczach lub o korporacyjnym świecie, w którym pracuje partnerka randki w ciemno.

Czy możesz uzyskać porady inwestycyjne? Plotki przemysłu? Może ona może naprawić ustawienia w twoim aparacie. Jeśli to nie miłość, którą możesz poznać na randce, możesz przynajmniej nauczyć się czegoś od partnerki! Randki w ciemno mogą dać ci inne rzeczy niż na przykład przyjaciel.

I na koniec (i co najważniejsze) bądźmy szczerzy. Nie bądź fałszywy i bądź zawsze szczery. Nie zostawiaj partnerki randki w ciemno. Mów zawsze w swoim umyśle i daj znać swojej partnerce, jeśli wszystko idzie dobrze i jeśli chcesz zobaczyć ją ponownie. Czytaj więcej innych najlepszych zadań i zakazów, gdy jesteś na randce w ciemno!

Pamiętaj, aby postępować zgodnie z podanymi prostymi wskazówkami, jak odnosić sukcesy w randkach w ciemno! Baw się dobrze i powiedz nam więcej o swoich doświadczeniach z randkami w ciemno!

scroll up