Najlepsze aplikacje randkowe dla Ciebie

dating appsKiedy znajdujemy się w bezlitosnym wieku technologii, poczucie ekspozycji jest zbyt wielkie, a znalezienie okazji do nawiązania znaczących relacji staje się coraz trudniejsze. W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć czas, aby choćby oddychać, nie mówiąc już o towarzyskich spotkaniach i randce. Dlatego w dzisiejszej epoce aplikacje do randkowania stały się kolejną wielką rzeczą.

Ponieważ jedyną rzeczą, na którą wydaje się, że mamy dużo czasu, jest nasz smartfon, dlatego wiele osób zwróciło się do wielkiego zbioru aplikacji randkowych. Powstaje coraz więcej aplikacji do randek, ponieważ, mówiąc prosto, ludzie zawsze będą szukać towarzystwa. Dlaczego więc nie w drodze, przez cały czas?

Spróbujemy uprościć ten proces, kategoryzując i usuwając najlepsze aplikacje do randkowania, więc nie wydaje Ci się, że możesz zastraszyć i zaryzykować.

Najpopularniejsze aplikacje randkowe

Przyjrzyjmy się najpopularniejszym aplikacjom do randek, które są powszechnie używane przez większość osób, które do tej pory wyglądały.

Tinder

Nie sądzę, że jest ktoś, kto nie słyszał o Tinder. Jest to prawdopodobnie najpopularniejsza aplikacja randkowa w dzisiejszych czasach. Jest kilka powodów. Przede wszystkim jest to jego użyteczność. Jest to bardzo proste, ale wygodne i niezawodne, w tym sensie, że pozwala ci tylko wysłać wiadomość do osoby, która “polubi” się nawzajem.

Jak to działa, musisz zalogować się za pomocą swojego profilu na Facebook, dodać kilka zdjęć i napisać trochę o sobie. A potem przejrzysz profile innych osób, możesz nawet znaleźć ludzi według swoich wspólnych znajomych na Facebooku. Jeśli znajdziesz profil, który Ci się podoba, wystarczy przesuń palcem w określonym kierunku, a dana osoba otrzyma powiadomienie; jeśli oni też są zainteresowani, robią to samo, a następnie masz możliwość wzajemnego komunikowania się i potencjalnie zorganizowania spotkania.

Match.com

dating appsMatch.com był już dawno temu, zanim pojawiły się aplikacje. Ma inną przewagę w tym, że nie podpisuje cię za pomocą Facebooka. Zamiast przesuwać, okazujesz zainteresowanie, wysyłając “mrugnięcie”. Poza tym aplikacja może próbować dopasować Cię do ludzi, którzy mają takie same zainteresowania jak ty. Jedyny haczyk polega na tym, że jeśli chcesz w pełni wykorzystać Match.com, będziesz musiał zapłacić miesięczną opłatę abonamentową. Dzięki temu dowiesz się, kto przeglądał Twój profil wśród innych funkcji.

Tastebuds

Jest to aplikacja randkowa ze świeżym i ekscytującym nowym podejściem do randek. Pasuje do ludzi w oparciu o ich gust muzyczny. Daje to możliwość albo zarejestrować się za pomocą konta na Facebooku lub po prostu utworzyć zupełnie nowe konto. To zabawne nowe podejście, ponieważ masz możliwość wysłania osób, które lubisz. Ta aplikacja do randek ma dodatkowy wymiar, ponieważ dzięki robieniu muzyki rdzeń procesu kojarzenia, pozwala ci znaleźć ludzi, którzy nawet jeśli nie będziesz z nimi kompatybilny, prawdopodobnie możesz zostać przyjaciółmi!

Damy proszę – aplikacje randkowe dla kobiet!

Nie ma nic złego w robieniu zdjęć za pomocą aplikacji do randek, ale jest całkowicie zrozumiałe, jeśli ty, jako kobieta, czujesz się nieco nieśmiały lub nerwowy z perspektywy wprowadzenia się w świat cyber, bo wszyscy widzą i gapią się na . Dlatego istnieje kilka aplikacji randkowych, które są bardzo przyjazne dla kobiet.

Bumble

Ta aplikacja do randek została stworzona przez współzałożyciela Tindera, który wyjechał, ponieważ była rzekomo seksualnie nękana. Wkrótce po tym, jak opuściła tinder, zdecydowała się stworzyć Bumble i miała na celu stworzenie aplikacji randkowej, w której kobiety miały większą kontrolę, aby mogły być wygodniejsze.

Jest mniej więcej jak Tinder w swojej użyteczności. Daje to kobiecie 24 godziny na wykonanie pierwszego ruchu po obu połączeniach, a także zawęża tych, którzy są w pobliżu.

Antidate

Antidate to kolejna aplikacja randkowa zaprojektowana specjalnie dla kobiet. Przede wszystkim jest wyjątkowy, ponieważ wymaga, aby wszystkie przesłane zdjęcia były opatrzone znacznikiem czasu, aby mogły zagwarantować, że dana osoba wygląda tak, jak wygląda. Jest również połączony z twoim kontem Instagram.

Podobnie jak Bumble, opiera się na lokalizacji, aby dać możliwość rzeczywistych spotkań, a nie tylko interakcji za pośrednictwem wiadomości. Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa, wszystkie wymieniane wiadomości są automatycznie usuwane po 24 godzinach.

Hinge

Hings działa na tej podstawie, że łączy cię tylko z przyjaciółmi przyjaciół, a to oczywiście daje ci możliwość zapytania znajomych o ludzi, których potencjalnie interesujesz.

Wyróżnia się także tym, że dostarcza informacji na temat edukacji i pracy, co ułatwia Ci trochę odsiewanie osób.

Wyldfire

dating appsTa aplikacja randkowa jest wyjątkowa, ponieważ mężczyźni, którzy są w aplikacji, mogą dołączyć tylko wtedy, gdy są zaproszeni przez kobiety, dając kobietom przewagę.

Siren

Dzięki Siren, damskiej kontroli, który może zobaczyć swoje zdjęcia i informacje, co zdecydowanie przyczynia się znacznie do komfortu i poczucia bezpieczeństwa.

Lulu

Jeśli korzystasz z tej aplikacji randkowej, masz przewagę w tym, że jesteś tym, który dostaje pierwszą wiadomość, jeśli podoba ci się ten facet.

To, co wyróżnia Lulu, to fakt, że kobiety mają możliwość oceny KAŻDEGO, z którym były lub są obecnie powiązane – byłymi chłopakami lub osobami, które znają lub mogą znać.

To może być dobra rzecz, ale bądź ostrożna, ponieważ oczywiście opinie są wyraźnie stronnicze, a nawet mogą być dość zgorzkniałe i niedokładne, nie dając niektórym z nich szansy na znalezienie właściwej osoby.

WooPlus

WooPlus to wspaniała aplikacja randkowa dla każdej kobiety, która ma piękne krzywe i czuje się niepewnie na punkcie swojej wagi. Dotyczy to głównie kobiet w rozmiarze plus, a znajdziesz tam mnóstwo mężczyzn, którzy doceniają cię tak, jak jesteś!

Numer jeden dla społeczności LGBT – aplikacje randkowe dla gejów!

dating appsWielką zaletą aplikacji randkowych jest to, że bez względu na to, jakie są Twoje preferencje seksualne sexual preference, z pewnością znajdziesz coś, co idealnie do Ciebie pasuje, i możesz to zrobić w zaciszu swojego telefonu, nie martwiąc się o ekspozycję i bezpieczeństwo .

Dattch

Ta aplikacja randkowa została stworzona dla tych, którzy są albo lesbijkami, albo biseksualistami. Różni się od innych aplikacji tym, że działają tylko ze zdjęciami i bez tekstu.

Her

Jest to aplikacja randkowa dla kobiet, które są LGBT. Jest bardziej interaktywny i wydaje się bardziej treściwy, ponieważ oprócz robienia zdjęć z konta na Facebooku, dzięki któremu tożsamość jest bardziej niezawodna, musisz także powiedzieć coś więcej o sobie.

Grindr

Grindr to aplikacja randkowa przeznaczona wyłącznie dla gejów, osób biseksualnych lub mężczyzn. Możesz łączyć się za pośrednictwem Facebooka i wchodzić w interakcje za pośrednictwem wiadomości, a nawet wymieniać się zdjęciami.

Jack’d

Jest to również aplikacja do randek skierowana do homoseksualnych mężczyzn, a jej zaletą jest to, że jest ona oparta na lokalizacji, więc ma bardziej odczuwalny nastrój, ponieważ w ten sposób można rzeczywiście spotkać ludzi, których lubisz. po prostu mieć związek online.

Nigdy nie jest za późno na randkę – aplikacje randkowe dla seniorów!

dating appsNigdy nie powinno się czuć, że ich czas upłynął, aby zakochać się i umówić, a nawet po prostu poznać nowych przyjaciół i poznać nowych ludzi. Oto kilka aplikacji randkowych dla tych, którzy czują, że przekroczyli linię mety; to tylko nowy początek!

OurTime.com

Ta aplikacja randkowa przeznaczona jest dla osób, które mają dokładnie ponad 50 lat . Dostępne są różne sposoby interakcji, od wiadomości audio po udostępnianie zdjęć i normalne wiadomości. Jedyną wadą może być fakt, że aby zostać członkiem, musisz uiścić miesięczną opłatę.

Senior People Meet

Ta aplikacja randkowa jest bardzo podobna do Tindera, z wyjątkiem tego, że jest przeznaczona dla seniorów. W obu przypadkach sprawdza się, czy szukasz czegoś poważnego, czy przypadkowego.

Stitch

Jest to nowe, odświeżające podejście w świecie aplikacji randkowych, skupia się na ludziach powyżej 50 lat , którzy lubią podróżować. Tak więc od samego początku, zawęził on już pewien rodzaj jednostki, co znacznie ułatwiło znalezienie towarzysza, który chciałby podróżować, jak ty, i, miejmy nadzieję, z tobą!

Coś dla każdego

W sumie jest to tylko przejście do tego, co faktycznie jest dostępne. Możesz znaleźć wiele aplikacji randkowych, które mogą zaspokoić Twoje szczególne potrzeby. Nie wydaje mi się więc, że powinieneś się wahać, aby wyjść i dać mu szansę. Po prostu upewnij się, że jest to coś, co jest powszechnie używane i czyta opinie, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie w tym, co rejestrujesz.

Poza tym, idźcie! Bez względu na wiek, preferencje seksualne czy pozycję społeczną, na pewno jest ktoś dla ciebie! Po prostu musisz się tam dostać i zaryzykować. A te aplikacje do randek z pewnością będą ogromną pomocą w uzyskaniu idealnej daty.

scroll up