Jak odnieść sukces w randkach gejów

randkach gejow

Randki są skomplikowane – bez względu na rasę, wiek i płeć. Może istnieć wiele zasad dotyczących “Do zrobienia i niedopuszczenia” i czasami może to być trudne. Jakkolwiek łatwo możesz się dostać fizycznie z dnia na dzień, możesz równie łatwo znaleźć partnera na całe życie. Te dolegliwości związane z randkami mogą być trudniejsze, jak w społeczności lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych (LGBT). Ale nie martw się! Randki gejowskie są nie tylko możliwe, ale mogą być równie skuteczne dla każdego, kto szuka partnera w życiu lub po prostu dobrze chce się bawi!


Najlepszy serwis randkowy dla gejów

Sayfayı Ziyaret Et

Randki gejowskie stały się bardziej widoczne i bardziej prowokacyjne w dzisiejszych normach społecznych, wykraczając poza to, co stare i tradycyjne, i nurkując w bardziej niekonwencjonalne, ale nowoczesne relacje. Społeczności LGBT znane są z tego, że są pełne nieustraszonych, odważnych osób, a świat przeszedł długą drogę od czasów postrzegania homoseksualizmu jako choroby psychicznej, ale nie można temu zapobiec, że uprzedzenia wciąż tkwią w sercach i umysły wielu.

Randki dla gejówChociaż niektórzy przyjęli postawę bardziej akceptującą i otwartą, inni nadal czują się bardzo nieswojo, nawet będąc w pobliżu kogoś, kto jest niekonwencjonalny w ich oczach. Ten dyskomfort może nawet osiągnąć pewne poziomy, w których powoduje przemoc lub nękanie osób LGBT. To może sprawić, że życie będzie walką.

Jest onieśmielający i może być bardzo trudny. Na szczęście żyjemy w czasach, w których dostępne są aplikacje dla homoseksualistów i media społecznościowe, dzięki którym kontakty LGBT i życie towarzyskie stały się znacznie łatwiejsze. Najważniejsze dla wielu, bezpieczniejsze. Co więcej, ludzie w społeczności LGBT stają się coraz bardziej wytrwale nastawieni do równości, co oznacza, że stają się oni coraz bardziej widoczni dla społeczeństwa.

Strony randkowe dla gejów

Wszyscy wiemy, jak niektórzy mówią: “Och, jesteś gejem? Musi być ciężko znaleźć partnera” lub “Jak znajdowałeś partnera do tej pory” i to może być frustrujące. Jednak te słowa w ogóle nie są prawdziwe. Choć może to być trochę prawdą, że jest trudniejsze dla społeczności LGBT, są równie kreatywni i zaradni, jak zwykli ludzie, jeśli chodzi o wyszukiwanie randek online .

Gdzie szukać partnera

Randki, kiedy niedawno wyszliście z szafy, mogą być trudne, ponieważ przede wszystkim nie wiesz od czego zacząć. Prawdopodobnie nie jesteś nawet osobą, która wypowie publicznie, że chcesz wypróbować randki gejowskie. Ponieważ wtedy prawdopodobnie rzucałbyś dojrzałe pomidory prosto na twarz.

Bycie LGBT oznacza bycie kimś wyjątkowym, ale oznacza to również, że jest ci bardzo trudno znaleźć … ale tylko dlatego, że nie wiesz, gdzie znaleźć lesbijki, gejów, bi lub trans, którzy mają takie same zainteresowania jak Ty. Na szczęście randki gejowskie można robić w różnych miejscach, w których nigdy nie wydawało się prawdopodobne.

Randki dla gejów1. Serwisy randek dla gejów

Serwisy randkowe dla gejów są w różnych formach, które służą do różnych rodzajach i formach dla różnych typów gejów. Istnieją aplikacje dla homoseksualistów stworzone specjalnie dla czarnych, starszych homoseksualistów, lokalnych podwładnych, a nawet gejowskich chrześcijan. Każda aplikacja ma szczegółowy proces rejestracji i opcje filtrowania, aby umożliwić datownikom różnych środowisk wyszukiwanie i znajdowanie preferowanego dopasowania w krótkim czasie.

Dla homoseksualnych chrześcijan, (ZNAJDŹ ALTERNATYWNE) Match.com wydaje się być najlepszym miejscem do zapisania się. Match.com widzi ponad 13,5 miliona odwiedzających miesięcznie i liczy – czyni to nie tylko najpopularniejszy portal randkowy, ale także najpopularniejsza strona z randkami dla gejów dla singli chrześcijańskich. Randki dotyczą liczb, a przy ponad 1,5 miliona członków gejów, Match ma je.

Dla czarnych homoseksualistów (FIND ALTERNATIVE) BlackPeopleMeet.com jest bardzo lubiany wśród czarnych i biracialowych singli – a także homoseksualnych singli – z ponad 1,4 milionami użytkowników miesięcznie.

Dla starszych homoseksualistów (FIND ALTERNATIVE) OurTime.com przeznaczony jest dla osób powyżej 50. roku życia i ma rozległą i aktywną bazę członkowską. Dzięki intuicyjnemu układowi i systemowi dopasowania osobowości OurTime wykonuje całą pracę dla Ciebie.

I wreszcie dla osób homoseksualnych szukających lokalnych punktów dostępowych i miejscówek na jedną noc (ZNAJDŹ ALTERNATYWNE) BeNaughty.com to miejsce, w którym możesz pozbyć się wszystkich pretensji – nie martwiąc się, że ktoś Cię oszukuje. Ponad 13,3 miliona osób przychodzi co miesiąc na stronę gejowską, szukając niegrzecznej zabawy, a ponad 60% użytkowników to mężczyźni.

Przeglądaj odpowiednio!

Randki dla gejów2. Gejowe aplikacje randkowe

Nawiązywanie przyjaźni jest łatwe dzięki aplikacjom społecznościowym dla społeczności LGBT. Funkcja wyszukiwania w każdej aplikacji umożliwia wyszukiwanie innych gejów, lesbijek lub osób biseksualnych w zależności od tego, gdzie jesteś, tych, którzy byli ostatnio zalogowani, lub każdego, kto jest nowy w Twojej okolicy. Możesz także filtrować wyszukiwanie według funkcji, które Cię interesują pod względem wzrostu, wieku i innych cech fizycznych. Możesz nawet ukryć swoją lokalizację, jeśli chcesz.

Gejowe aplikacje randkowe, które są na szczycie listy, to OkCupid, Grindr, Her, Hornet, Jack’d i Scruff. Te aplikacje dla homoseksualistów również mają różne cele, ponieważ niektóre z nich przeznaczone są tylko dla facetów spotykających się z chłopakami, dla dziewcząt na spotkanie z dziewczyną, dla facetów i dziewcząt, aby spotkać się z nimi, lub dla tych drugich, aby spotkać prostych facetów lub bardziej prawdopodobne osoby biseksualne. Jest jeden dla wszystkich.

Większość aplikacji randkowych dla gejów jest kompatybilna z urządzeniami iPhone, iPad i Android. Niezależnie od tego, czy chcesz nawiązać kontakt, poznać przyjaciół, czy znaleźć poważny romans, te aplikacje dla gejów ułatwiają przeglądanie profili innych gejów, lesbijek i prostych członków w pobliżu. Możesz wysyłać i odbierać wiadomości bez konieczności płacenia ani grosza. Pobierając te aplikacje teraz, możesz spotkać się z ludźmi już w ten weekend.

3. Facebook

Ludzie łączą się na Facebooku, a jeśli jesteś wystarczająco blisko, możesz odebrać to połączenie off-line i spotkać się twarzą w twarz. Połowa znanego wszechświata jest na Facebooku, co oznacza, że jeśli wiele osób LGBT marnuje swoje dni na Facebooku, Ty też możesz. Przeciętny człowiek spędza tam kilka godzin dziennie, a liczba grup i stron społeczności LGBT rośnie każdego dnia.

Randki dla gejów4. High school/college reunions

To naprawdę interesujący sposób nawiązywania kontaktów z każdym, kto wyszedł, odkąd ukończyłeś szkołę. Między liceum a spotkaniami grup szkolnych ludzie dokonują wielu zmian w kierunkach życia, często obejmując orientację seksualną. Po prostu o tym pomyśl.

Wiek osób, które wychodzą, spada, a po części dlatego, że młodzi ludzie mają obecnie dostęp do znacznie większej ilości informacji za pośrednictwem Internetu. W ten sposób pojawia się coraz więcej osób w wieku 40, 50 lat i więcej. Oni idą na te zjazdy i ty też powinieneś.

5. Volunteer

Schroniska dla zwierząt, organizacje i wydarzenia polityczne i aktywistyczne oraz cokolwiek innego, co oświetla cię; lokalna grupa teatralna, gejowski lub lesbijski chór w Twojej okolicy, Centrum Społeczności LGBT, Program Anty-Nienawiść, projekty przeciwdziałania nękaniu, Speak Out i wiele innych wariacji na ten temat. I nie zapominaj, że jednym z najłatwiejszych sposobów na spotkanie z rodziną LGBT jest zgłoszenie się na ochotnika do lokalnych wydarzeń PRIDE. Jest wiele różnych organizacji, z którymi możesz się zaangażować, więc zejdź z kanapy i wyjdź!

Nadal nie jesteś przekonany, że są to realne miejsca, aby znaleźć innych ludzi LGBT w Twojej społeczności?

Randki dla gejów

Porady do randek gejów

1. Zachowaj otwartość

Bez względu na to, czy szukasz homoseksualistów, lesbijek, osób biseksualnych, czy transseksualistów, randki zawsze pochodzą z podręcznika zasad. Po pierwsze, aby nigdy nie patrzeć poza zielonymi pastwiskami innych ludzi. Nigdy nie bądź zbyt wybredny! Jeśli serwujesz jedną kuchnię o wiele bardziej różniącą się od zwykłych potraw, spróbuj i posmakuj, a może ci się spodoba! Zrób szansę każdemu, komu masz ochotę, ponieważ nigdy nie dowiesz się, co może Ci zabraknąć.

2. Nie spiesz się!

Druga na liście to nie spać z nim aż do co najmniej drugiej randki. Jeśli chodzi o randki dla homoseksualistów, wydaje się, że seks jest pierwszą myślą, która wpada w twoje głowy. Pomimo tego napiętnowania, nigdy się nie uspokój, ponieważ dla kogoś jest coś więcej niż tylko działanie na prześcieradło! Pewnie, że ma mocne mięśnie brzucha i mięśni, albo ma seksowne biodra za które można umrzeć. Ale co z jego oczami? A jej myśli? W czyichś oczach i wiedzy jest również czysty seksapil! Zwłaszcza jeśli szukasz romantycznego związku, nie musisz się spieszyć prosto do prześcieradła, żeby wykonać jakąś akcję. Życzymy miłej zabawy poznania Twojej daty!

Oczywiście, chyba że szukasz zwykłych, jednodniowych przygód. Jeśli tak jest w takim razie, to zbadaj rynek i ciesz się swoim czasem.

3. Nie przeskakuj pistoletu

Randki dla gejówTrzeci jest niedługo wprowadzić twoją datę do znajomych. Rzeczy mogą stać się dość niezręczne, gdy coś nie działa między tobą a twoją datą, ponieważ może to skończyć się jednym z dwóch wyników:

  • W końcu polubicie się tak bardzo, że prawdopodobnie będziesz go częściej widywał, nawet po tym, jak będzie koniec między wami (rozmawiać o tym niezręcznie!).
  • Nasi przyjaciele wiele mówią o naszych prawdziwych tożsamościach, których niektórzy nie znają, więc kiedy przedstawisz swojego partnera przyjaciołom, spodziewaj się opłakiwanych historii wypijanych razem z alkoholem.

Jeśli więc planujesz poznać kogoś lepiej, najlepiej będzie zachować się wolniej i być może mieć wymagania o niższym standardzie.

4. Nie krytykuj siebie

I na koniec, nigdy nie kwestionuj, ile jesteś wart. Zaufanie jest najseksowniejszą rzeczą, jaką może nosić każdy, a jeśli uważasz, że jesteś wart miłości, nie powinno mieć znaczenia, czy osoba stojąca przy stole nie jest w tobie.

Z listą wskazówek, gdzie można znaleźć i jak traktować swoją potencjalną połówkę, czy jesteś gotowy, aby wejść na scenę gejów? Bądź odważny i pamiętaj o dobrej zabawie! Jeśli masz ukrytych kilka tajnych wskazówek, podziel się nimi z nami, a my możemy po prostu przejść dalej!

scroll up