Jeśli zastanawiałeś się kiedyś nad randkowaniem online to pewnie zastanawiałeś się też nad tym, czy ktokolwiek znalazł partnera korzystając z portali randkowych. Już sam fakt, iż przez ostatnie kilka lat pojawiły się w Internecie setki serwisów randkowych jest wyznacznikiem tego, że takie strony są dosyć skuteczne.

Portale randkowe, swatanie, niszowe randkowanie, speed dating i randki w ciemno, wszysto co w przeszłości było nieznane, obecnie jest powszechnym zjawiskiem, z którego korzystają miliony ludzi i nie jest już czymś, co ludzie ukrywają. Portale randkowe są promowane zarówno w prasie, telewizji jak i radiu i obecnie są zupełnie akceptowalnym sposobem na znalezienie nowego partnera. Wielu użytkowników serwisów randkowych lub aplikacji do randkowania linkuje swoje profile na Facebooku przez co oznajmiają swojej rodzinie i znajomym, że naprawdę chcą znaleźć miłość swojego życia.

Czy możesz osiągnąć sukces randkując online?

Przy aktywnym trybie życia niewiele osób ma czas na wychodzenie do barów, na imprezy czy inne spotkania, a badania pokazują, że ogromna większość singli korzysta z jednego lub większej ilości portali randkowych, aby znaleźć drugą połówkę. Jedna trzecia tych osób jest gotowa zapłacić za członkostwo na serwisie randkowym. To pokazuje jak poważnie single traktują randkowanie online.

Możliwość znalezienia partnera siedząc w domowym zaciszu jest wygodna i oszczędza czas. Ponadto, mimo tego, że szanse na znalezienie partnera są wielkie jeśli poznasz kogoś w mieście lub w pracy to szanse na znalezienie kogoś takiego online są równie duże dlatego, że często ludzie chodzą na o wiele więcej randek jeśli korzystają z usług randkowania online.

Oczywiście, przeprowadzonych zostało wiele badań dotyczących odsetka skuteczności randkowania w sieci. Badania te pochodzą z różnych źródeł i pokazują, że często mają skuteczność na poziomie 90-98%, co powinno się traktować z przymrużeniem oka, ponieważ serwisy randkowe zatrudniają naukowców, którzy te badania przeprowadzają.

Z drugiej strony, z pewnością można zaufać niezależnym badaniom przeprowadzonym zarówno za granicą przez niezależnych badaczy i instytuty (np. Gallup), ponieważ nie mają one żadnego interesu w dostarczaniu niesamowitych i zdumiewających wyników. Te niezależne ankiety pokazują właśnie, że istnieje duże prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu, jeśli korzystasz z portalu randkowego lub aplikacji.

Czy możesz osiągnąć sukces randkując online?W Polsce liczby pokazują, że jedna czwarta wszystkich Polaków, którzy poznali się między 1997 a 2010 rokiem spotkali się w Internecie, co plasuje Polskę na trzecim miejscu na liście najbardziej aktywnych krajów w świecie randkowania online.

Jedna trzecia Polaków zgłasza, że są gotowi znaleźć miłość w sieci, a coraz więcej osób po 40-ym roku życia korzysta z portali randkowych. Pośród Polaków korzystających z serwisów randkowych, 79% rzeczywiście idzie na randkę, a ta liczba jest większa w przypadku kobiet niż mężczyzn. 46% randkowiczów online, którzy spotkali się osobiście znalazło stałego partnera.

Powyższe liczby pokazują, że randkowanie online naprawdę działa. Istnieje spora szansa, że znajdziesz partnera na całe życie korzystając z jednego lub większej ilości dostępnych portali randkowych, ale oczywiście niekoniecznie stanie się to od razu. Korzystanie z randkowania online jest proste i wygodne, to wymaga pewnej ilości wysiłku. Nie wystarczy tyko stworzyć profil na portalu randkowym i czekać, aż randka sama się zorganizuje.

Musisz być aktywny na swoim ulubionym serwisie randkowym, czytać i wysyłać wiadomości do osób, które cię interesują i chodzić na randki z ludźmi, z którymi dzielisz zainteresowania. Wymaga to czasu, ale to i tak szybsza metoda na znalezienia partnera, poza tym, że jest wygodna i przyjemna. No i kto wie, może miłość twojego życia jest w zasięgu kilku kliknięć myszy.

mm

Portalerandkowe24 jest najlepszym miejscem na porady i wskazówki dotyczące randek internetowych. Sprawdziliśmy wszystkie serwisy randkowe, abyś TYmiał pewność najlepszych wrażeń z internetowych randek.

scroll up